Зубна паста Marvis Dentif AMARELLI LICORICE Toothpaste
Доставка
- Нова пошта: Київ — 30 грн / Україна — 40 грн
- Самовивіз з відділення Нової Пошти №202 (Київ) — 15 грн
- Кур'єром по Києву протягом 24 годин — 110 грн
- При замовленні від 1000 грн — безкоштовна доставка Новою Поштою
Оплата
- Приват24
- Готівкою при отриманні (післяплата)
Опис
Зубна паста Marvis Dentif Amarelli Licorice зі злегка солодкуватим смаком класичних цукерок з лакрицею, має щільну кремоподібну текстуру для м'якого очищення поверхні зубів.
Дана зубна паста Marvis - це спільне творіння з італійською фірмою Амареллі (відомим виробником лакриці з 1731 року). Саме завдяки їм зубна паста Amarelli Licorice отримала цей елегантний аромат, що поєднує в собі чистоту спокусливого смаку лакриці зі свіжістю ментолу.
Паста Marvis ретельно і дуже дбайливо полірує і відбілює зубну емаль, надаючи диханню ментолової свіжості. Класична формула зубної пасти Marvis містить частинки фтору для зміцнення зубної емалі і натуральну целлюлозную смолу для збереження однорідної правильної структури.
Упаковка виконана в стильному вінтажному стилі з екологічно чистого матеріалу. Вона приємна на дотик, а потрапивши в ванну кімнату, паста здатна прикрасити самий елегантний дизайн.
Що ще потрібно знати:
Зубні пасти від італійського виробника родом з Флоренції полюбилися вже не одному європейському поколінню за свою високу якість і різноманітність смаків. Це інноваційні поєднання модних ароматів з класичним ментолом для створення тривалого ефекту від свіжості дихання.
Об'єм: 75 мл.
Зроблено в Італії.
Доставка
- Нова пошта: Київ — 30 грн / Україна — 40 грн
- Самовивіз з відділення Нової Пошти №202 (Київ) — 15 грн
- Кур'єром по Києву протягом 24 годин — 110 грн
- При замовленні від 1000 грн — безкоштовна доставка Новою Поштою
Оплата
- Приват24
- Готівкою при отриманні (післяплата)
Характеристики
- Об `єм 75 мл.
- Склад Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua (Water/Eau), Silica, Aroma (Flavor), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Eugenol, Limonene, Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol
- Країна виробництва Італія
- Аромат Лакриця з ментолом
Рекомендовані товари