Tenax

Tenax

Італійський бренд чоловічої косметики Tenax належить великій компанії Ludovico Martelli s.r.l., яка випустила в світ найвідоміший бренд для чоловіків у всьому світі Proraso.

Історія корпорації починалася на початку ХХ століття, коли в 1908 році хлопцю з Флоренції Людовику Мартеллі прийшла ідея відкриття компанії, через яку він би зміг продавати косметику для гоління, вироблену по фамільним рецептах. Ще 40 років про компанію не було відомо всьому світу, але все змінилося завдяки синові засновника - П'єру. Хлопець придумує революційну формулу крему для гоління Proraso, що кардинально змінює положення бренду на світовій арені. Незабаром після запуску крему для гоління Proraso за новаторським рецептом в 1948 році, він стає неймовірно популярним у всьому світі, навіть не беручи до уваги жителів Італії.

У 2017 році флорентійська компанія Людовика Мартеллі знайомить нас з новим косметичним чоловічим брендом Tenax. Профіль носорога, як фірмовий логотип, дає чітко зрозуміти, що лінійка чоловічої косметики Tenax створена для впевнених, рішучих чоловіків, для яких не існує перешкод у відмінному зовнішньому вигляді.

Асортимент флорентійського бренду Tenax стартував з декількох видів засобів стайлінгу, пропонуючи шанувальникам Proraso купити помаду для укладання волосся Tenax Hair Pomade Strong або її аналог з ще більш сильною фіксацією. Крім того, італійська компанія пропонує чоловікам гель для укладання Tenax, який можна купити для створення більш класичних образів для роботи або побачення. Також творці бренду передбачили якісний шампунь, який не тільки змиє продукт укладання, але і подбає про здоровий стан волосся.

Відомо, що деякі чоловіки не схильні довіряти якості косметики новоутворених брендів, так як на них ще не написані відгуки, але ці побоювання не можуть ставитися до молодого бренду Tenax. Його материнська компанія вже понад півстоліття відома неперевершеною якістю косметики під виробництвом Ludovico Martelli s.r.l. Нова лінійка чоловічої косметики Tenax - це результат досвіду і сучасних технологій, які дозволяють поєднати бажаний функціонал продукції і турботу про здоров'я людини. Турботливе ставлення до традицій і сучасний підхід засновників Proraso подарували нам новий гідний бренд косметики для чоловіків будь-якого віку Tenax.


Фильтр
Бренд Tenax
Об'єм / вага 125 мл
Тип упаковки / флакона метал
Фіксація дуже сильна
Блиск середній
Основа водна
Країна виробництва Італія
Аромат класичний чоловічий
Бренд Tenax
Об'єм / вага 125 мл
Тип упаковки / флакона метал
Фіксація сильна
Блиск легкий
Основа водна
Країна виробництва Италия
Аромат свіжий^солодкуватий
Бренд Tenax
Об'єм / вага 250 мл
Специфіка рідкий шампунь
Тип волосся всі типи
Тип упаковки / флакона пластик^з дозатором
Тип шкіри всі типи
Країна виробництва Італія
Аромат м'ята / ментол^евкаліпт