Lord

Lord

Компанія Lord почала виробляти леза для гоління з 1930 року. На сьогоднішній день заслужено входить до шістки найбільших в світі виробників лез для вологого гоління. Заводи компанії Lord розташовані в Єгипті, в місті Олександрія та в азіатських країнах із загальною кількістю співробітників і робітників у більш, ніж 3500 осіб.

Компанія Lord виробляє високоякісні леза під своїм власним брендом «Lord», а також леза марок "Asco" і "Racer". Крім того, на заводах Lord виконуються замовлення на виробництво лез під власними брендами для багатьох більш дрібних компаній або для тих, хто розширює свою лінійки продукції брендовими лезами.

Виробництво лез на заводах Lord зростає величезними темпами, наприклад, якщо в 1978 році випускалося 240 мільйонів лез, то до 2011 їх кількість зросла до 3 мільярдів лез в рік! При цьому компанія Lord постійно інвестує в розвиток і якість своєї продукції. Леза Lord сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 1400, OHSAS 18001 та експортуються більш, ніж в 75 країн по всьому світу.Фильтр
Бренд Lord
Гострота (агресивність) 1 з 5
Країна виробництва Египет
Ціна:
26 грн.
Бренд Lord
Країна виробництва Єгипет