Спрей-кондиціонер для волосся SCISSOR HANDS 200 мл
- Бренд: Scissor Hands
- Наявність: В наявності
- Артикул: 38025



- Безкоштовна - при замовленні від 3000 грн (на відділення Нової Пошти)
- Нова Пошта (на відділення / кур'єром) - по тарифам перевізника
- Самовивіз Київ (з відділення Нової Пошти №202) - 30 грн
- Швидка доставка на таксі по Київу (за таріфами перевізника)
- Банківський переказ
- Готівкою при отриманні (накладна плата)
Чоловічий спрей-кондиціонер для волосся Scissor Hands 200 мл - як барбер з характером: працює точно, зухвало і на результат. Він створений для тих, хто тримає укладку під контролем, але не хоче витрачати на це півдня.
З першого розпилення волосся стає м'яким і слухняним, ніби щойно з крісла барбера. Спрей для укладання Scissor Hands прибирає пухнастість, робить пасма гладкими і допомагає укласти їх без зусиль - хочете строгу форму - розчешіть, потрібен легкий безлад - просто пройдіться руками. При цьому волосся не втрачає жвавості і залишається природним. Навіть без стайлінгу укладка має зібраний, доглянутий і впевнений вигляд.
Що робить стайлінг спрей Scissor Hands завдяки продуманому складу:
- Розгладжує волосся і прибирає пухнастість - воно лягає рівніше й акуратніше (Genamix CTAC)
- Створює тонку захисну плівку, посилюючи гладкість і захищаючи від ушкоджень (Polyquaternium-7)
- Утримує вологу всередині волосся, робить його блискучим, еластичним і менш ламким (D-пантенол)
- Робить волосся щільнішим і міцнішим, щоб воно виглядало здоровим і доглянутим (гідролізований протеїн пшениці)
- Заспокоює шкіру голови та знижує подразнення (екстракт волошки)
- Покращує загальний стан шкіри голови, підтримуючи її баланс (екстракт деревного гриба)
- Згладжує кутикулу волосини та посилює природний блиск (лимонна кислота)
- Захищає волосся від жорсткої води та негативного впливу міського середовища (EDTA 4Na)
Для кого: для чоловіків із коротким і довгим волоссям, особливо якщо воно сухе, тьмяне, пушиться або швидко втрачає форму. Ідеальний як щоденний догляд, як престайлінг і як базовий інструмент для тих, хто стежить за деталями.
Як використовувати:
Струсіть флакон і розпиліть на чисте злегка вологе або сухе волосся з відстані 15-20 см. Хочете акуратну укладку - розчешіть. Потрібна природна хвиля - стисніть пасма пальцями і дайте їм висохнути. Не змивайте: спрей працюватиме весь день, доглядаючи за волоссям і допомагаючи тримати його у формі.
Аромат: легкий і чистий, ніби щойно вийшли з душу в дорогому готелі. Ненав'язливий, свіжий, з м'якою елегантною ноткою, він залишається на волоссі до двох днів, створюючи відчуття акуратності та доглянутості.
Об'єм: 200 мл
Зроблено в Україні.
