Віск для волосся Scissor Hands STREET поєднав в собі сильну фіксацію, природну матовість на волоссі і чудовий аромат, який розкриває яскраві спогади з дитинства.
Відкриваючи банку цього воску, на волю виривається улюблений з дитинства запах жуйки Bubble gum. Це запах довгоочікуваної дивовижної смакоти, здатної вмить підняти настрій і змусити мріяти, як в дитинстві.
Основні характеристики:
- Сильна фіксація
- Природний ефект на волоссі без додаткового блиску
- Піднімає волосся, допомагає створити об'єм
- Якісно виділяє текстуру волосся
- Натуральний склад захищає волосся
Проста, і в той же час продумана формула воску дозволила створити новий продукт для укладання волосся з надійною, злегка пластичної фіксацією. Потрапляючи на волосся, віск Street огортає його з усіх боків, надаючи йому приємну природну матовість. Ще більш посилити ступінь фіксації можна скориставшись феном. При цьому, не залежно від того, який спосіб укладання обраний, даний продукт не склеїть волосся цільним шаром. Фіксація буде досить міцною щоб вистояти весь день, а волосся залишиться гнучким і приємним на дотик.
Віск для укладання волосся Street відмінно зарекомендував себе в весняно-літній період року, коли сонячні промені стають сильнішими, а температура повітря б'є плюсові рекорди.
* У комплекті йде фірмова наклейка від виробника Scissor Hands.
Об'єм: 115 мл.
Зроблено в Україні.