Комбінований текстурируючий гребінь є поєднанням трьох видів гребенів і призначений для полегшення роботи з формуванням укладок.
Одна сторона гребеня складається з широких трикутних зубів з невеликими отворами між ними. При такій конструкції волосся проходячи через отвори, розділюється і формує виражені окремі пасма, як результат - виразна, природна текстура.
Друга сторона являє собою гребінь з більш частими зубами, але вже меншої довжини. Такии гребенем зручно розчісувати волосся під час укладання.
Третя частина - це довгий гребінь з трьома широкими зубами, які працюють як гребінь Pick (Afro Comb). Ці зуби використовуються щоб підняти волосся, наприклад чуб, і створити виразний об'єм з текстурою.
Комбінований чоловічий гребінь зручний своєю універсальністю і дозволяє працювати з волоссям абсолютно різної довжини і об'єму. Ним зручно виділяти проділ, розділяти пасма і всіляко маніпулювати волоссям при створенні укладання.
Матеріал: щільний пластик
Колір чорний
- Загальна довжина: 20 см
- Довжина трикутних зубів: 3 см
- Довжина стандартних зубів: 2 см
- Довжина 3-х довгих зубів: 5,5 см
Зроблено в КНР.