Зажими / Липучки для волосся

Фіксатори липучки для волосся Novon HAIR GRIPPERS 2 шт 11,5 см

Ціна 136 грн.

Фіксатори для волосся Novon Hair Grippers - це незамінний інструмент для стрижки або укладання в арсеналі будь-якого майстра. Фіксатори закріплюють потрібну частину волосся, поки Ви стрижете, вибриваєте або укладаєте іншу область зачіски.Особливість фіксаторів Novon полягає в їх структурі. Замість гачків вони складаються з безлічі нейлонових петель..

  • Країна виробництва: Туреччина

Фіксатори липучки для волосся Pacinos HAIR GRIPPERS 11,5 см

Ціна 318 грн.

Фіксатори для волосся Pacinos Hair Grippers Medium спеціально створені щоб фіксувати частину волосся на місці, поки Ви бриєте або стрижете іншу частину зачіски. Підходить для будь-яких видів волосся.Специфіка перукарських липучок для волосся Pacinos:Вкрай просто надягають і знімаютьсяНе потрібно використовувати зажимиПідходять для роботи з дитячими..

  • Країна виробництва: США

Фіксатори липучки для волосся Pacinos HAIR GRIPPERS 2 шт 16 см

Ціна 348 грн.

Фіксатори для волосся Pacinos Hair Grippers створені спеціально щоб утримувати частину волосся на потрібному місці поки Ви стрижете або бриєте іншу частину зачіски. Підходить для всіх типів волосся.Особливості перукарських липучок для волосся Pacinos:Більше не потрібно використовувати зажимиДуже просто надягаються і знімаютьсяНе пошкоджують і не ви..

  • Країна виробництва: США
1 из 3