Видалення небажаного волосся

Віск для депіляції Elegance ULTRA DEPILATORY WAX 400 г

Ціна 409 грн.

Чоловічий віск для епіляції Elegance Ultra Depilatory Wax легко і швидко допоможе видалити небажану рослинність на обличчі, грудях або будь-якій іншій ділянці тіла. Відмінно працює з коротким волоссям.За рахунок підвищеного вмісту кератину, фолікул чоловічого волосся більш міцний ніж жіночий, то і видаляти його трохи складніше. Саме тому, амер..

  • Країна виробництва: Ліван

Віск для депіляції в гранулах Nishman Professional HARD WAX BEANS (чорний) 500 г

Ціна 268 грн.

Чоловічий віск для депіляції в гранулах Nishman Professional Hard Wax Beans Black призначений для видалення волосся на обличчі, шиї, в носі, на грудях і будь-якій іншій ділянці тіла. Розрахований як для професійного використання, так і в домашніх умовах.Чому так багато людей надають перевагу воску для депіляції в гранулах Nishman?Використовується б..

  • Країна виробництва: Туреччина
Скоро очікується

Віск для депіляції в гранулах Nishman Professional HARD WAX BEANS Natural 500 г

Ціна 268 грн.

Чоловічий віск для депіляції в гранулах Nishman Professional Hard Wax Beans Natural дуже просто і максимально безболісно видалить небажане волосся на будь-якій ділянці тіла.Віск Nishman Natural легко плавиться, швидко застигає, а також не потребує тканинних або паперових смужок у застосуванні, завдяки чому зручний не тільки в професійному використа..

  • Країна виробництва: Туреччина
1 из 3