Твердий одеколон

Твердий одеколон Reuzel WOOD & SPICE Solid Cologne Balm 35 мл

Ціна 331 грн.

Твердий одеколон Reuzel Wood & Spice Solid Cologne Balm - це новинка від знаменитого бренду, родом з Нідерландів. Він має витончений деревний аромат, а також низку переваг перед рідкими аналогами.Твердий одеколон Reuzel Wood & Spice здивує Вас стійким, але в той же час ненав'язливим ароматом. Благородне поєднання деревних нот кедра гармоній..

  • Країна виробництва: США
  • Аромат: Поєднання деревних нот кедра з теплими тонами пряної гвоздики і свіжий лимонний акорд

Твердий чоловічий одеколон ALEXANDER Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон ALEXANDER Solid Cologne UK - це новий вишуканий чоловічий аромат на деревній основі, який практично неможливо розгадати, на стільки він ідеально складний.Аромат твердого одеколону ALEXANDER відкривається свіжим грейпфрутом, який веде до нот серця лавра і жасмину. Основу аромату становить глибокий деревно-сандаловий аромат..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Глибокий, деревно-сандаловий, з нотами пачулі, дуба, моху, амбри і свіжими відтінками грейпфрута, лавра і жасмину.

Твердий чоловічий одеколон FELIX Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон FELIX Solid Cologne UK - солодкуватий, фруктово-деревний. Це захоплюючий і мужній твердий одеколон для сучасних чоловіків.Аромат FELIX- це складна ароматна композиція, що складається з міксу фруктових, трав'яних, квіткових і деревних відтінків. Складається з ароматів грейпфрута і м'яти, що плавно переходять в пряні ноти к..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Мікс фруктових, трав'яних, квіткових і деревних відтінків

Твердий чоловічий одеколон LONDON Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Английский твердий одеколон LONDON Solid Cologne UK створений на базі унікального удового аромату спільно зі спорідненою компанією London Beard Company.Тепла солодкість поєднання деревних і бальзамічних нот - це аромат удового дерева, на базі якого побудована композиція твердого чоловічого одеколону London Solid Cologne UK. Спершу відчувається неве..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Деревно-терпкі ноти сандалу, удова дерева, спецій, шкіри і ветівера

Твердий чоловічий одеколон MAGNUS Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон MAGNUS Solid Cologne UK - це елегантний стійкий парфум в твердому вигляді, який поєднує в собі багату дерев'яну композицію з вишуканим парфумом Blue Agava.Спершу аромат MAGNUS Solid Cologne UK відкривається досить свіжими цитрусовими верхніми нотами грейпфрута і лайма.Основний аромат, який найдовше відчувається - це англі..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Елегантний, деревний з вишуканим парфумом Blue Agava.

Твердий чоловічий одеколон MALCOLM Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Аромат твердого чоловічого одеколону MALCOLM Solid Cologne UK створений на базі привабливого чоловічого парфуму і доповнений фруктово-цитрусовою свіжістю.Насичений запах твердого одеколону Malcolm можна охарактеризувати, як свіжий, цитрусовий, мускусний. В першу чергу відчуваються відтінки ароматів чорної смородини, бергамоту і яблука. А середні і ..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Свіжий, цитрусовий, мускусний. Відтінки ароматів чорної смородини, бергамоту і яблука

Твердий чоловічий одеколон QUENTIN Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон QUENTIN Solid Cologne UK- багатогранний, солодкуватий, мускусний запах, який гармонійно поєднується з мужніми ароматами тіла, які так приваблюють дівчат. Цей розкішний чоловічий твердий одеколон надає сил і заряджає енергією.Аромат QUENTIN складається з верхніх нот бергамота і лимона, які отримали продовження в композиції..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Багатогранний, солодкуватий, мускусний, ноти бергамота, лимона, оливкового квітки і кедра.

Твердий чоловічий одеколон SIKANDAR Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий одеколон Sikandar Solid Cologne UK- це досить свіжий аромат на деревній основі. Він був презентований англійською компанією в 2019 році і поставляэться в стильній чорній баночці матового чорного кольору.Спершу Ви відчуєте свіжі цитрусові ноти, що переходять в теплі відтінки олії кориці, гвоздики з квітковими напівтонами. Аромати сандалу, ве..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Свіжі цитрусові ноти, теплі відтінки масла кориці, гвоздики з квітковим півтонів. Пізніше відчувається аромат сандалу, ветівера, кедра і мускусу

Твердий чоловічий одеколон SOLID COLOGNE Manly (кишеньковий годинник) 20 мл

Ціна 460 грн.

Свіжа ароматна композиція, компактність і оригінальна подача - все це поєднує в собі новий твердий одеколон Solid Cologne Manly Club у формі кишенькового годинника.Аромат твердого одеколону Manly можна охарактеризувати як насичений, багатогранний, але в той же час легкий і свіжий.Початкові ноти являють собою яскраву цитрусову композицію з відтінкам..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Аніс, грейпфрут, квіткові ноти, лаванда, деревна основа

Твердий чоловічий одеколон SOLID COLOGNE Manly Club 10 мл

Ціна 300 грн.

Твердий одеколон Solid Cologne Manly Club - це новинка від знаменитого українського бренду чоловічої косметики Manly. Він має вишуканий, свіжий аромат і ряд переваг, в порівнянні з класичним рідким парфумом.Аромат твердого чоловічого одеколону Manly гармонійно поєднує в собі відтінки анісу, цитруса, спецій, а також класичні ноти дорогого чоловічого..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Аніс, грейпфрут, квіткові ноти, лаванда, деревна основа

Твердий чоловічий одеколон VALENTIN Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон VALENTIN Solid Cologne UK сподобається чоловікам, які надають перевагу не солодким запахам, а навпаки досить свіжим, чисти, але все ж чуттєвим.Ароматна композиція твердого одеколону Valentin дуже складна і розкривається поступово. Однак в ній можна виділити відтінки ефірної олії базиліка, мускатної шавлії і м'яти.Цікаво, ..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Свіжий, чистий, чуттєвий: відтінки базиліка, мускатної шавлії і м'яти

Твердий чоловічий одеколон XAVIER Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон XAVLER Solid Cologne UK - освіжаючий, чистий, глибокий і сильний одеколон, ідеально підходить для тих, хто шукає солодкуватий, але по-чоловічому спокусливий запах з деревним відтінком.Аромат XAVLER складається із свіжості лимона і гармонії лаванди, а ноти пачулі підсилюють нічний квітковий нижній фон цього аромату. Базови..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Освіжаючий, чистий, глибокий. Ноти лимона, лаванди, пачулі, а також ветивер, відтіняємий тонким ароматом ладану.

Твердий чоловічий одеколон KAHN Solid Cologne UK

Ціна 480 грн.

Твердий чоловічий одеколон KAHN Solid Cologne UK - класичний, свіжий, деревний. Він для тих чоловіків, які постійно в русі, які з натхненням беруться за нову справу і не відкладають життя на потім. Приємний, класичний, але свіжий і мужній одночасно.Аромат KAHN є міксом деревних, квіткових і рослинних нот, які ідеально підходять для образу сучасного..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Класичний, свіжий, мікс деревних, квіткових і рослинних нот
1 из 13