Т-подібні бритви

Станок для гоління Т-подібний Epsilon BRONZE Safety Razor

Ціна 620 грн.

Безпечна бритва Epsilon Bronze Safety Razor - це простий і зручний аксесуар європейської якості.Бритва Epsilon Bronze зроблена з латуні в класичному дизайні Т-подібних станків. Має спеціальне антикорозійне напилення, а також декоративний шар, який забезпечує глибокий бронзовий колір.Насічки на рукояті дозволяють надійно утримувати бритву навіть мок..

  • Матеріал: Латунь з напиленням
  • Країна виробництва: Іспанія

Станок для гоління Т-подібний Epsilon BUTTERFLY Safety Razor

Ціна 550 грн.

Т-подібна бритва Epsilon Butterfly Safety Razor c закритим гребенем виконана в класичному дизайні, має нікелеве покриття і зручний механізм-метелик заміни лез.Закритий гребінь запобігає прямому контакту леза зі шкірою, тим самим забезпечує більш безпечне і комфортне гоління.Безпечна бритва Epsilon має зручний механізм установки і заміни лез. Верхня..

  • Матеріал: Латунь з нікелевим покриттям

Станок для гоління Т-подібний Fatip PICCOLO NICKEL

Ціна 588 грн.

Станок для гоління Т-подібний Fatip Piccolo Nickel виготовлений з латуні з полірованим нікелевим покриттям, має відкритий гребінь для більш чистого гоління. Дизайн виконаний у вінтажному стилі перших безпечних бритв Gilett 1906 року.Конструкція бритви Fatip Piccolo досить проста і складається з 3-х частин, а саме: верхньої кришки, гребеня і рукояті..

  • Матеріал: Нікельована латунь

Станок для гоління Т-подібний The Shave Factory Safety Razor з регульованою висотою леза з підставкою

Ціна 1200 грн.

Станок для гоління Т-подібний The Shave Factory - це першокласний аксесуар, який купується один раз і на багато років. Конструкція безпечної бритви The Shave Factory продумана до найменших дрібниць. Всі деталі виконані дуже якісно, ​​а дизайн і ергономіка просто на висоті.Станок для гоління The Shave Factory забезпечений гребенем типу Adjustable, я..

  • Матеріал: Нержавіюча сталь матова
Скоро очікується

Станок для гоління Т-подібний Epsilon GUNMETAL Safety Razor

Ціна 550 грн.

Т-подібна бритва Epsilon Gunmetal Safety Razor з закритим гребенем - це простий в конструкції, зручний у використанні, і дуже елегантний в дизайні, аксесуар вологого гоління.Безпечна бритва Epsilon виготовлена з латуні і покрита спеціальним напиленням, яке перешкоджає корозії. Має глибокий металевий колір і дуже ефектно переливається на світлі. Рук..

  • Матеріал: Латунь з напиленням
1 из 5