Стерилізація / Дезінфекція

Аерозоль для змащення і дезінфекції машинок Hygiene cleaner Clippercide 5 in 1 500 мл

Ціна 410 грн.

Аерозоль для змащення і дезінфекції машинок Hygiene cleaner Clippercide 5 in 1 дозволить швидко і якісно очистити ножові блоки, а також інші інструменти і їх складові, пов'язані з професійною діяльністю салонів і барбершопів.Аерозоль Clippercide вирішує одночасно кілька завдань:Швидке очищення інструментів. Високий тиск балона дозволяє буквально зд..

 • Країна виробництва: США

Антибактеріальний гель для рук Joko Blend BLACK RASPBERRY & VANILLA 30 мл

Ціна 88 грн.

Антибактеріальний гель для рук Black Raspberry & Vanilla Joko Blend - це незамінний засіб для дотримання норм гігієни, який допоможе убезпечити себе і зменшити ризик інфікування різними захворюваннями.Антибактеріальний гель Joko Blend вбиває 99,9% усіх мікробів, при цьому не сушить шкіру рук, а навпаки зволожує. Його склад доповнено натуральним..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Малина з відтінком ванілі

Антисептик для рук спрей (санітайзер) Joko Blend 35 мл * 2 шт

Ціна 160 грн.

Вигідна пропозиція: 2 антисептика для рук (35 мл + 35 мл).Продукція сертифікована. Термін придатності свіжий.Антисептик для рук Joko Blend призначений для знезараження шкіри рук від вірусів, грибків і бактерій. У складі концентрація спирту становить 68%, що забезпечує ефективність продукту. При такому відсотку вмісту спирту в антисептику, оболонки ..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Легкий фруктовий

Антисептик для рук спрей Joko Blend ACAI & YLANG YLANG 35 мл

Ціна 88 грн.

Антисептик для рук Acai & Ylang Ylang Joko Blend ефективно бореться з різними мікроорганізмами, дозволяє тримати Ваші руки в чистоті, а Ваше здоров'я в безпеці.Антибактеріальний спрей Joko Blend розроблений на спиртовій основі. Завдяки його високій концентрації (спиртова складова - 68%) він ефективно руйнує оболонки вірусів, бактерій, а також р..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Виноград з шоколадом і відтінком олії Ілан-іланг

Антисептик для рук спрей Joko Blend BLACK RASPBERRY & VANILLA 35 мл

Ціна 88 грн.

Антисептик для рук Black Raspberry & Vanilla Joko Blend - це не тільки засіб дезінфекції, який допомагає убезпечити своє здоров'я, але також і турбота про свою шкіру.Антибактеріальний спрей Joko Blend містить в своєму складі 68% спирту, чого цілком достатньо для руйнування оболонок різних мікроорганізмів, включаючи бактерії, грибки і вірус..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Малина з ванільним відтінком

Антисептик для рук спрей Joko Blend SWEET WATERMELON SPLASH 30 мл

Ціна 88 грн.

Антисептик для рук Sweet Watermelon Splash Joko Blend - це дієвий засіб, який допоможе зберегти Ваші руки в чистоті і тим самим захистити Ваше здоров'я.Дезінфікуючий спрей для рук Joko Blend розроблений на спиртовій основі (в складі міститься 68% спирту) і є агресивним середовищем для різних мікроорганізмів. Він ефективно руйнує оболонки вірус..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Освіжаючий фруктовий

Контейнер для використаних лез Shaving Factory RAZOR BLADE DISPOSAL CASE

Ціна 218 грн.

Контейнер для використаних лез Shaving Factory призначений, насамперед, для безпечного зберігання та утилізації таких небезпечних предметів, як використані леза будь-якого типу. Це обов'язковий предмет, який повинен знаходитися в кожному салоні або барбершопі, де йде постійна робота з лезами.Важливо знати, що використані леза вважаються медичним см..

 • Матеріали: Ударостійкий пластик
 • Розміри: Висота: 14,5 см; Ширина: 7 см
 • Країна виробництва: США

Контейнер для дезінфекції The Shave Factory Disinfecting Jar 1,1

Ціна 998 грн.

Великий контейнер для дезінфекції The Shave Factory Disinfecting Jar - це професійний перукарський аксессуар, призначений для дезінфекції інструментів за допомогою спеціальної барбіцідної рідини.Конструкція дезинфікуючого контейнера The Shave Factory складається з міцної скляної колби для барбіціда об'ємом 1,1 літра, металевих кришки, стержня і під..

 • Матеріали: Загартоване скло, каучукова підставка
 • Розміри: Висота колби: 25 см; Загальна висота: 29 см; Діаметр: 9,5 см

Контейнер для дезінфекції інструментів BARBICIDE Jar 750 мл

Ціна 986 грн.

Колба для дезінфекції Barbicide Jar 750 мл - це ідеальне рішення для знезараження перукарських інструментів методом занурення. Він вкрай зручний, в нього можна повністю занурити ножиці, гребінці, ножові блоки триммерів і машинок, щипчики, і т.д. в дезінфікуючий засіб.Ємність для дезінфекції інструментів Barbicide виготовлена ​​із загартованого..

 • Матеріали: Загартоване скло, нержавіюча сталь, каучукова підставка
 • Розміри: Висота колби: 14 см; Загальна висота: 20 см; Діаметр: 9 см
 • Країна виробництва: США

Концентрат для дезінфекції інструментів і аксесуарів BARBICIDE CONCENTRATE 1:16 473 мл

Ціна 378 грн.

Концентрат для дезінфекції інструментів і аксесуарів Barbicide Concentrate - це продукт, призначений для хімічного знезараження інструментів. Він широко застосовується в перукарнях, барбершопах, салонах краси та лікарнях.Barbicide - рідина блакитного кольору, відома в світі як дезінфікуючий засіб широкого спектра дії: бактерицидної, віруліцидної, ф..

 • Країна виробництва: США

Універсальний спрей для дезінфекції (без запаху) Barbicide Desinfektions Spray 1000 мл

Ціна 319 грн.

Універсальний спрей для дезінфекції (без запаху) Barbicide Desinfektions Spray володіє протибактеріальною і фунгіцидною дією, швидко знищує великий спектр мікроорганізмів, включаючи грибки, бактерії і віруси.Дезінфікуючий спрей Barbicide можна застосовувати для знезараження різних поверхонь, а також інструментів в барбершопах, салонах, перукарнях. ..

 • Країна виробництва: США
 • Аромат: Відсутній
1 из 11