Скраб

Відлущуюча паста скраб для обличчя і бороди Proraso Beard Exfoliating Paste з ментолом і розмарином 100 мл

Ціна 368 грн.

Паста для обличчя і бороди Proraso - це подрібнені гранули шкаралупи мигдалю і фундука в м'якій кремовій основі, які ретельно очищають бороду і ніжно відлущують шкіру, знімаючи забруднення і відмерлі клітини шкіри. Може також використовуватися в якості щоденного скрабу для обличчя, не залежно від того, чи є у Вас борода чи ні.Характеристики очищуюч..

  • Країна виробництва: Италія
  • Аромат: Ментол з розмарином

Скраб для обличчя Elegance Face Scrub ALOE 500 мл

Ціна 398 грн.

Чоловічий скраб для обличчя Elegance Face Scrub - це інноваційний продукт, який розроблений щоб акуратно видалити сліди забруднень, надлишки жиру і позбавити шкіру обличчя від чорних крапок. Ідеально готує шкіру для оптимального очищення пор чорною маскою Elegance.Скраб для лица Elegance выпускается в 3-х вариациях:Скраб Elegance Face Scrub делікат..

  • Країна виробництва: Ліван

Скраб для обличчя Hawkins & Brimble FACIAL SCRUB 125 мл

Ціна 375 грн.

Закладіть основи для ідеального гоління за допомогою скрабу для обличчя Hawkins & Brimble.Шкаралупа волоського горіха м'яко відлущує омертвілі клітини шкіри, а заспокійливі властивості олії солодкого мигдалю допомагають пом'якшити волосся для чистого і комфортного гоління, зберігаючи при цьому оптимальний рівень pH.Використовувати скраб Hawkins..

  • Країна виробництва: Англія

Скраб для обличчя Nishman Natural AVOCADO Face Scrub 150 мл

Ціна 298 грн.

Чоловічий скраб для обличчя Nishman Natural Avocado Face Scrub був спеціально розроблений для того, щоб акуратно видалити бруд, надлишки жиру і сліди від вугрів на обличчі. Також зчищає мертві клітини шкіри, що надає Вашому обличчю більш гладкий, м'який і здоровий вигляд.Характеристики скрабу для обличчя Nishman Avocado:Видаляє бруд, відмерлі кліти..

  • Країна виробництва: Турція

Скраб для обличчя The Bluebeards Revenge FACE SCRUB 150 мл

Ціна 548 грн.

Скраб для обличчя The Bluebeards Revenge Face Scrub - це багатовітамінний кремовий продукт, розроблений для приємного якісного вмивання і глибокого очищення пор. Він забезпечує розслаблююче живлення і відновлення шкіри. Склад скрабу ідеально підходить як для нормальної, так і для сухої шкіри і допомагає захистити її від щоденних подразників.Дрібно ..

  • Країна виробництва: Англія
  • Аромат: Класичний чоловічий
Скоро очікується

Скраб для обличчя і бороди Pacinos BEARD AND FACE SCRUB 118 мл

Ціна 350 грн.

Скраб для обличчя і бороди Pacinos Beard & Face Scrub очищає від забруднень, але при цьому зберігає природний клітинний баланс, залишаючи шкіру м'якою і достатньо зволоженою. Він підходить для всіх типів шкіри і бороди будь-якої довжини.Розроблявся скраб Pacinos спеціально для чоловіків як з бородою, так і для тих, хто віддаэ перевагу гладко ви..

  • Країна виробництва: США
  • Аромат: М'ята з ментолом
1 из 6