Виробник Shark

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Shark SUPER STAINLESS половинки 100 шт

Ціна 198 грн.

Половинки лез Shark Super Stainless призначені для роботи з небезпечною бритвою або, як її в народі називають - з шаветтой. Вони зроблені з якісної нержавіючої сталі компанією Shark, яка розташовується в Єгипті і належить гігантові в світі лез фірмі Lord.Стандартного розміру лезо з нержавіючої сталі поділили навпіл на дві рівні половинки, упакували..

  • Гострота (агресивність): 1 з 5
  • Країна виробництва: Египет
Закінчився

Леза Shark SUPER STAINLESS 5 шт

Ціна 24 грн.

Класичні двосторонні леза Shark Super Stainless з нержавіючої сталі поєднують в собі баланс гостроти і комфорту. Якість лез регламентується міжнародним стандартом ISO 2000.За ступенем гостроти їх можна віднести до середньо-м'яких або м'яких. Тому вони добре підходять для звичайної, не надто жорсткої щетини. Для володарів тонкого волосся або рідкої ..

  • Країна виробництва: Египет
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Леза Shark Razor Blades - це єгипетський підрозділ компанії Lord, яка почала випускати леза ще в 1930 році.

Компанія Lord розташовувалася на Близькому Сході, в Олександрії і називалася Alexandria Metal Products Company. У 1978 році компанія об'єдналася з Wilkinson Sword U.K. Це дозволило на порядок модернізувати виробничі потужності та підвищити контроль якості. Відповідно, на кілька років компанія також змінила свою назву, але вже в 1981 році через чергову зміну структури компанії, вона почала називатися Lord Precision Industries.

Глобальна компанія Lord виробляє подвійні і одинарні леза Shark в Єгипті і регулярно інвестує в нові розробки. Стабільну якість лез Shark підтверджено сертифікатами Bureau Veritas ISO 9001 та ISO 14001.

Леза Shark бувають двох видів: подвійні і одинарні, але не залежно від їх типу, вони прославилися своєю видатною гладкістю в гоління, гостротою, комфортом і довговічністю.