Парфумерні розпилювачі

Груша-розпилювач (атомайзер) Floid BLUE Atomizer синя

Ціна 228 грн.

Груша розпилювач Floid Atomizer Blue - це фірмовий інструмент від іспанського бренду Floid. Виконаний атомайзер в класичній конструкції, синьому кольорі і призначений для ефектного розпилення лосьйону після гоління.Груша розпилювач Floid Atomizer - це дуже практичний і зручний інструмент з масою переваг, а саме:За рахунок економної подачі дозволяє ..

  • Країна виробництва: Іспанія

Груша-розпилювач (атомайзер) Floid ORANGE Atomizer помаранчева

Ціна 228 грн.

Груша-розпилювач Floid Atomizer Orange - це фірмовий аксесуар від іспанського бренду Floid з 1932 року, призначений для розпилення лосьйону після гоління. Виконана в помаранчевому кольорі і класичної конструкції.Груша-розпилювач Floid Atomizer - це дуже зручний і практичний інструмент, який має ряд переваг:По-перше, економія і зручність в застосува..

  • Країна виробництва: Іспанія

Груша-розпилювач (атомайзер) Marmara BLACK Atomizer чорна

Ціна 228 грн.

Груша-розпилювач Marmara Barber Black Atomizer - це фірмовий інструмент, призначений для ефективного і елегантного нанесення одеколону після гоління на шкіру. Підходить до одеколонів Marmara об'ємом 500 мл.Парфумерний розпилювач Marmara Barber виконаний в класичній формі, строгому чорному кольорі і має низку переваг.По-перше, атомайзер Marmara ство..

  • Країна виробництва: Туреччина

Груша-розпилювач (атомайзер) Proraso BLACK Atomizer чорна

Ціна 180 грн.

Груша-розпилювач Proraso Black Atomizer - це фірмовий інструмент для розпилення лосьйону після гоління від всесвітньо-відомого бренду Proraso. Зроблена в класичному стилі суворого чорного кольору і призначена як для професійного, так і для користування вдома.Переваги використання груші-розпилювача Proraso очевидні:По-перше, це економний розподіл ло..

  • Країна виробництва: Італія

Груша-розпилювач (атомайзер) Proraso GREEN Atomizer зелена

Ціна 228 грн.

Груша-розпилювач Proraso Atomizer зелена - це класичний інструмент барбера для зручного і ефектного розпилення лосьйону після гоління. Максимальний контакт лосьйону з повітрям дозволяє ідеально розкрити і відчути його аромат, а в поєднанні з елегантним класичним дизайном груші таке завершення гоління залишає приємний післясмак.Груша розпилювач Pror..

  • Країна виробництва: Італія

Металевий флакон з грушею для одеколону Proraso DISPENSER WITH PUMP хром 50 мл

Ціна 1240 грн.

Металевий флакон з грушею Proraso Dispenser With Pump - це чудовий інструмент італійського виробництва призначений для акуратного і точного розсіювання лосьйонів після гоління, одеколонів і іншщї парфумерної продукції.Основні характеристики: розпилювача з грушею Proraso:Зовнішнє оздоблення з хромованого металуУсередині скляний флакон для парфу..

  • Розміри: 9 см * 9,5 см * 17,5 см
  • Країна виробництва: Італія

Розпилювач парфумерний універсальний MINI 50-200 мл

Ціна 150 грн.

Іноді так хочеться випробувати задоволення і ефектно надушитися своїм улюбленими одеколоном або лосьйоном, але виробник не завжди передбачає розпилювачі під конкретний флакон. Щоб виправити цю ситуацію існує універсальний парфумерний розпилювач італійського виробництва.Особливості міні розпилювача для одеколонів і парфумів:Підходить на одеколони об..

  • Розміри: Загальна довжина: 15 см; Довжина трубочки 10 см
  • Країна виробництва: Італія
1 из 7