Roomcays

Roomcays

Бренд Roomcays був заснований відомим польським виробником косметики - Coloris. Під брендом Roomcays випускається чоловіча косметика для догляду за волоссям, бородою і шкірою обличчя.

Бренд Roomcays був розроблений у співпраці з власниками бороди щоб задовольнити їхні потреби в догляді за собою вдома, що раніше на подібному рівні було доступно тільки в професійних салонах або барбершопах.

Асортимент польського бренду Roomcays включає олію для бороди Roomcays на основі каріте, бальзам для бороди і вусів Roomcays, крем для обличчя і різні аксесуари, наприклад, щітки для бороди Roomcays з натурального ворсу. Лінійка бренду постійно поповнюється щоб відповідати очікуванням зростаючого числа чоловіків, які хочуть мати доглянуте волосся на обличчі і чисту шкіру.

Найважливіший принцип бренду Roomcays - це простота і якість, що на перший погляд видно з упаковки продукту. Відповідно до цієї ідеї косметика Roomcays не містить штучних добавок, парабенів, штучних консервантів і барвників. Косметика складається з натуральних інгредієнтів, які поставляються надійними компаніями.

Косметика Roomcays захищає волосся від виснаження і сухості, пом'якшує і полегшує укладання бороди. Олії і бальзами зменшують свербіж, викликаний зростанням щетини.

Чоловіча косметика Roomcays має приємний, стриманий аромат, який дозволяє Вам відчувати себе комфортно протягом тривалого часу.

Продукти Roomcays були удостоєні нагороди в номінації «Кращий чоловічий бренд року - Quality Strength 2017», що присуджується продуктам найвищої якості. Завдяки косметиці Roomcays кожен чоловік може не виходячи з дому домогтися професійного ефекту в догляді за бородою і обличчям.