Половинки лез для шаветт

Леза для небезпечних бритв (шавет) Perma-Sharp SINGLE EDGE RAZOR BLADES половинки 100 шт

Ціна 298 грн.

Леза для небезпечних бритв (шаветт) половинками Perma-Sharp Single Edge Razor Blades мають агресивність вище середнього, призначені як експлуатації в барбершопах або салонах, так і для домашнього гоління.Половинки лез Perma-Sharp спеціально розроблені для використання з шаветою. Їх кромка покрита тефлоновим напиленням, яке забезпечує більш комфортн..

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Derby PLATINUM PROFESSIONAL половинки 100 шт

Ціна 178 грн.

Половинки лез Derby Platinum Professional виготовляються з нержавіючих сталевих смуг для лез зі Швеції, загартованих і відшліфованих з використанням самого прогресивного обладнання. Ріжучі кромки всіх лез для гоління Derby покриті хромокерамікой, вольфрамом і платиною, щоб надати їм оптимальну твердість для продовження терміну служби.Основні характ..

  • Гострота (агресивність): 2 із 5
  • Країна виробництва: Туреччина

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Derby PREMIUM PROFESSIONAL половинки 100 шт

Ціна 188 грн.

Половинки лез Derby Premium Professional виготовлені з високоякісної шведської нержавіючої сталі. Ці леза покриті хромом, керамікою, платиною і вольфрамом для найякіснішого гладкого гоління.Половинки лез Derby Premium Black - одні з кращих серед односторонніх лез. Вони вважаються більш гострими і тонкими, ніж Derby Prof Green.Леза Derby в чорній па..

  • Гострота (агресивність): 3 із 5
  • Країна виробництва: Туреччина

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Euromax CRYO PLATINUM половинки 100 шт

Ціна 148 грн.

Половинки лез для шаветт Cryo Platinum Euromax - це інноваційний продукт, з високоякісної японської сталі, виготовлений за унікальною технологією з нанесенням платинового покриття.Завдяки фізичним властивостям японської сталі, леза Euromax Cryo Platinum вкрай гострі і мають високу твердість, що робить їх ідеальним інструментом, коли справа доходить..

  • Матеріал: Японська сталь з платиновим покриттям
  • Країна виробництва: Індія

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Lord SALOON SUPER STAINLESS половинки 100 шт

Ціна 198 грн.

Половинки лез Lord Saloon Super Stainless ½ розроблені спеціально для бритв типу «шаветт». Ці леза з високоякісної нержавіючої сталі тверді і довговічні, обіцяють зрізати щетину до самого кореня.Основні характеристики:Не потрібно ламати навпіл - вони вже готові до роботиЗмінні леза ідеальні в плані гігієни: видаліть використане лезо і вставте новеС..

  • Гострота (агресивність): 1 из 5
  • Країна виробництва: Египет

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Shark SUPER STAINLESS половинки 100 шт

Ціна 198 грн.

Половинки лез Shark Super Stainless призначені для роботи з небезпечною бритвою або, як її в народі називають - з шаветтой. Вони зроблені з якісної нержавіючої сталі компанією Shark, яка розташовується в Єгипті і належить гігантові в світі лез фірмі Lord.Стандартного розміру лезо з нержавіючої сталі поділили навпіл на дві рівні половинки, упакували..

  • Гострота (агресивність): 1 із 5
  • Країна виробництва: Египет
1 из 6