Виробник Perma-Sharp

Леза Perma-Sharp SUPER STAINLESS 5 шт

Ціна 43 грн.

Подвійні леза Perma-Sharp Super Stainless входять в категорію гострих лез, яким під силу точно збривати жорстку щетину і служити в такому режимі досить довго. Виробляються ці леза з нержавіючої сталі компанією Procter & Gamble на заводах Gillette.Основні характеристики:Підходять леза Perma-Sharp під всі безпечні бритвиДуже гострі, що забезпечує..

  • Гострота (агресивність): 4 з 5
  • Країна виробництва: РФ

Леза для небезпечних бритв (шавет) Perma-Sharp SINGLE EDGE RAZOR BLADES половинки 100 шт

Ціна 298 грн.

Леза для небезпечних бритв (шаветт) половинками Perma-Sharp Single Edge Razor Blades мають агресивність вище середнього, призначені як експлуатації в барбершопах або салонах, так і для домашнього гоління.Половинки лез Perma-Sharp спеціально розроблені для використання з шаветою. Їх кромка покрита тефлоновим напиленням, яке забезпечує більш комфортн..

  • Гострота (агресивність): 4 з 5
  • Країна виробництва: РФ
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Леза під брендом Perma-Sharp спочатку випускалися в Туреччині, компанією Permatik Celik Sanayi. Однак, в 2003 році компанія Gillette викупила права на бренд і перенесла виробництво двосторонніх лез в Санкт Петербург.

Після додаткових інвестицій з боку Gillette і переїзду виробництва на заводи з більш сучасним обладнанням, якість лез Perma-Sharp підвищилася і утримує стабільно високий рівень. Це зробило леза Perma-Sharp широко впізнаваними і популярними не тільки в країнах колишнього Радянського Союзу, а й по всьому світу.