Олія до гоління

Олія до гоління Clubman Pinaud SHAVE OIL 30 мл

Ціна 340 грн.

Олія до / для гоління Clubman Pinaud Shave Oil зволожує і створює неперевершено слизьку поверхню на шкірі для чистого гоління без подразнень. По суті ця олія Clubman працює як олія до, так і для гоління.Комплекс натуральних олій в складі Clubman Shave Oil допомагає не тільки створити бар'єр, який поліпшує ковзання бритви, а й значно зменшити сухіст..

 • Країна виробництва: США

Олія до гоління Osma TRADITION PRE-SHAVE OIL 50 мл

Ціна 448 грн.

Пом'якшувальна олія до гоління Osma Tradition Pre-Shave Oil - це продукт преміум класу, покликаний пом'якшити щетину, поліпшити показники ковзання бритви, зволожити і наситити шкіру вітамінами і мікроелементами.Олія до гоління Osma Tradition на 98,8% вироблена з натуральних інгредієнтів. Ретельно підібрана формула включає в себе 5 різних олій, які ..

 • Країна виробництва: Франція
-11%

Олія до гоління The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil 250 мл

Ціна 470 грн. 530 грн.

Олія до гоління The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil призначена для досягнення повного комфорту при голінні навіть самої жорсткої щетини. Вона дозволяє належним чином пом'якшити і гладко збрити підготовлену до видалення щетину одним плавним рухом.Унікальні особливості олії до гоління Bluebeards Revenge:Гіпоалергенний складЕфективно розм'якшує грубу..

 • Країна виробництва: Англія

Олія до гоління WizGrease SANDALWOOD 50 мл

Ціна 250 грн.

Масло до биття WizGrease з ароматом сандалу - це спеціальний комплекс натуральних олій для захисту ніжної шкіри до гоління і попереднього її зволоження.Основною перевагою натуральнї олії є глибоке пом'якшення жорсткої щетини. Живильні компоненти олій проникають в структуру волосся, роблячи його більш податливим для леза бритви. Олія використовуєтьс..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Сандал
Закінчився

Олія для гоління Dear Beard SHAVE OIL 50 мл

Ціна 364 грн.

Олія для гоління Dear Beard Shave Oil - це насичена і густа олія, яка спеціально повільно всмоктується шкірою щоб бритва рівно ковзала під час всього процесу гоління. Олійний захист повністю покриває шкіру, не допускаючи роздратування, а потім залишає її м'якою і гладкою.Випромінює приємну, багатогранну ароматну композицію з хвойних, цитрусових і к..

 • Країна виробництва: Італія
 • Аромат: Хвойні, цитрусові та квіткові відтінки
Скоро очікується

Олія до гоління Floid Pre Shave Oil 50 мл

Ціна 280 грн.

Інноваційна олія до гоління Floid Pre Shave Oil створена для полегшення гоління і захисту чутливої ​​шкіри обличчя. Основа продукту була розроблена ще на початку минулого століття і вдосконалена з урахуванням останніх світових тенденцій і тому ідеально підходить кожному сучасному чоловікові.Особливості Floid Pre Shave Oil:Просте і швидке гоління ві..

 • Країна виробництва: Іспанія
 • Аромат: Ментол
Скоро очікується

Олія до гоління Prospectors PRE SHAVE Oil 30 мл

Ціна 330 грн.

Олія до гоління Prospectors Pre-Shave Oil з приємним цитрусовим ароматом допомагає пом'якшити щетину і підготувати шкіру до чистого, комфортного гоління. Воно створює найтонший захисний шар на шкірі, завдяки чому лезо гладко і м'яко ковзає по шкірі. Олія чудово вбирається, а її залишки легко змиваються, після чого не залишається відчуття жирної плі..

 • Країна виробництва: США
 • Аромат: Апельсин, лайм і грейпфрут
Скоро очікується

Олія до гоління The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil 125 мл

Ціна 340 грн.

Олія до гоління The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil являє собою класичний якісний продукт для чоловіків, які цінують зручне і комфортне гоління. Вона дозволяє розм'якшити і правильним чином підготувати волоски щетини і шкіру обличчя до контакту з вістрям леза.Олія до гоління The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil це: Висока ефективність дії для..

 • Країна виробництва: Англія
1 из 8