Одноразова продукція

Диспенсер для комірців Nishman Dispenser Box

Ціна 198 грн.

Диспенсер для перукарських комірців Nishman Barber Neck Strip Dispenser - це стильний і зручний аксесуар, призначений для зберігання паперових комірців і їх зручної подачі в процесі роботи.Диспенсер Nishman запобігає потраплянню на комірці пилу, бруду або вологи. Він зроблений з міцного пластику, дуже легкий і простий в експлуатації. Кріпиться дисп..

  • Країна виробництва: Туреччина

Диспенсер для комірців The Shave Factory Dispenser Box

Ціна 238 грн.

Диспенсер для перукарських комірців The Shave Factory Dispenser Box - це сучасний аксесуар, який призначений для зберігання і зручної подачі паперових комірців для стрижки. Він запобігає будь-якому контакту комірців з пилом, бактеріями і вологою.Особливості дозатора для перукарських комірців The Shave Factory:Вміщує рулон з комірцями до 100 шт..

  • Країна виробництва: США

Кровоспинні сірники The Shave Factory загоюючі (алуніт) 24 уп. (480 шт)

Ціна 554 грн.

Кровоспинні сірники The Shave Factory у великій упаковці моментально зупиняють кровотечу при невеликих порізах або подряпинах. Маленькі габарити кожної упаковки, роблять їх практично невідчутними у Вашій сумці, аптечці або бардачку машини, але вкрай потрібними в разі дрібної неприємності у вигляді порізу.Де знадобляться кровоспинні сірники The Shav..

  • Країна виробництва: США

Паперові комірці для стрижки Barber Marmara NECK STRIPS 5 * 100 шт

Ціна 165 грн.

Паперові комірці для стрижки Barber Marmara Neck Strips призначені щоб запобігти потраплянню волосся на шию або спину клієнта під час стрижки. Вони прекрасно вбирають вологу, піт, а також дозволяють уникнути непотрібного контакту шкіри з такими засобами стилізації як лак для укладання або фарба для волосся.Паперові комірці Barber Marmara виготовлен..

  • Країна виробництва: Туреччина

Паперові комірці для стрижки The Shave Factory Neck Strips 5*100 шт

Ціна 148 грн.

Паперові комірці для стрижки The Shave Factory Neck Strips використовуються в процесі стрижки і запобігають потраплянню волосся на шию і одяг клієнта.Характеристики перукарських комірців The Shave Factory:Матеріал - 100% целюлозаДуже еластичні - тягнуться в 2 разиДуже міцні - на розрив тримають 5 кгВ упаковці 5 рулонів, в кожному по 100 відривних к..

  • Країна виробництва: Туреччина
Передзамовлення

Паперові комірці для стрижки Nishman Neck Strips 5 * 100 шт

Ціна 170 грн.

Паперові комірці для стрижки Nishman Neck Strips призначені для запобігання потрапляння на шкіру і одяг клієнта обстриженого волосся або непотрібної вологи, а також для захисту шиї від прямого контакту з перукарським пеньюаром.Паперові комірці Nishman зручні і прості у використанні. Вони дуже міцні, еластичні, легко вбирають і утримують вологу, так..

  • Країна виробництва: Туреччина
1 из 6