Накидки / Фартухи

Диспенсер для комірців Nishman Dispenser Box

Ціна 198 грн.

Диспенсер для перукарських комірців Nishman Barber Neck Strip Dispenser - це стильний і зручний аксесуар, призначений для зберігання паперових комірців і їх зручної подачі в процесі роботи.Диспенсер Nishman запобігає потраплянню на комірці пилу, бруду або вологи. Він зроблений з міцного пластику, дуже легкий і простий в експлуатації. Кріпиться дисп..

 • Матеріали: Пластик
 • Країна виробництва: Туреччина

Диспенсер для комірців The Shave Factory Dispenser Box

Ціна 238 грн.

Диспенсер для перукарських комірців The Shave Factory Dispenser Box - це сучасний аксесуар, який призначений для зберігання і зручної подачі паперових комірців для стрижки. Він запобігає будь-якому контакту комірців з пилом, бактеріями і вологою.Особливості дозатора для перукарських комірців The Shave Factory:Вміщує рулон з комірцями до 100 шт..

 • Матеріали: Ударостійкий полікарбонат
 • Розміри: Висота: 9 см; Діаметр: 14 см
 • Країна виробництва: США

Накидка барбера The Bluebeards Revenge BLUE BARBER CAPE

Ціна 546 грн.

Перукарня накидка The Bluebeards Revenge Blue Barber Cape в оригінальному синьому кольорі і з фірмовим логотипом англійської чоловічого бренду додасть свіжості і креативу в творчий процес створення образу.Накидка барбера The Bluebeards Revenge Blue Barber Cape запобіжить небажаному попаданню волосся і вологи, дозволить клієнтові залишатися охайним ..

 • Країна виробництва: Англія

Накидка барбера The Bluebeards Revenge NEOCAPE

Ціна 945 грн.

З чого стартує будь-яка стрижка? Правильно, з накидки в яку одягають клієнта. Здивуйте людину не тільки своїм професіоналізмом але і оригінальним підходом, Екіпіруйте його перукарською накидкою The Bluebeards Revenge Neocape і йому захочеться повернутись у це крісло ще раз.Накидка барбераThe Bluebeards Revenge Neocape виглядає незвично і стильно, г..

 • Розміри: Довжина 170 см
 • Країна виробництва: Англія

Накидка для стрижки і гоління Barber Marmara SHINY BLADES біла

Ціна 430 грн.

Безсумнівно, професіоналізм - це найголовніший атрибут роботи будь-якого майстра, але не слід також забувати про антураж, який є важливим елементом будь-якого барбершопа або салону.Перукарська накидка для стрижки і гоління Marmara Barber не тільки захистить спину і шию клієнта від зістриженого волосся, але і допоможе зі смаком організувати робоче м..

 • Країна виробництва: Туреччина

Накидка для стрижки і гоління Nishman LIFE IS DYNAMIC чорна

Ціна 460 грн.

Як правило, візит чоловіка в барбершоп пов'язаний не тільки з метою вдало постригтися або поголитися. Це, свого роду, по-справжньому тільки чоловіча територія, якій характерні певна атмосфера і настрій. А для цього просто необхідно, щоб робоче місце, інструменти і різні аксесуари виглядали гармонійно і стильно.Перукарська накидка для стрижки і голі..

 • Країна виробництва: Туреччина

Рушник для гоління і для рук The Bluebeards Revenge SHAVING & HAND TOWEL

Ціна 365 грн.

Рушник для гоління і для рук The Bluebeards Revenge Shaving & Hand Towel з якісної 100% натуральної бавовни здатне полегшити мужній ритуал гоління. А ще їм просто зручно і комфортно витирати руки.Перш ніж приступити до гоління, повністю намочіть цей рушник під гарячою водою, відразу максимально викрутіть його і покладіть на обличчя, шию щоб пом..

 • Матеріали: 100% бавовна
 • Розміри: 50 см * 25 см
 • Країна виробництва: Англія
1 из 7