Виробник Lord

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Lord SALOON SUPER STAINLESS половинки 100 шт

Ціна 198 грн.

Половинки лез Lord Saloon Super Stainless ½ розроблені спеціально для бритв типу «шаветт». Ці леза з високоякісної нержавіючої сталі тверді і довговічні, обіцяють зрізати щетину до самого кореня.Основні характеристики:Не потрібно ламати навпіл - вони вже готові до роботиЗмінні леза ідеальні в плані гігієни: видаліть використане лезо і вставте новеС..

  • Гострота (агресивність): 1 з 5
  • Країна виробництва: Египет
Скоро очікується

Леза Big Ben 5 шт

Ціна 26 грн.

Двосторонні Леза Big Ben - це відмінні леза з полімерним покриттям для щоденного користування, виготовлені з якісної нержавіючої сталі.Двосторонні леза Big Ben спеціально розроблені для делікатного гоління, вони значно відрізняються від своїх більш гострих побратимів тим, що мінімізують ризики можливих порізів або подразнення шкіри. Леза Big Ben ду..

  • Країна виробництва: Єгипет
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Компанія Lord почала виробляти леза для гоління з 1930 року. На сьогоднішній день заслужено входить до шістки найбільших в світі виробників лез для вологого гоління. Заводи компанії Lord розташовані в Єгипті, в місті Олександрія та в азіатських країнах із загальною кількістю співробітників і робітників у більш, ніж 3500 осіб.

Компанія Lord виробляє високоякісні леза під своїм власним брендом «Lord», а також леза марок "Asco" і "Racer". Крім того, на заводах Lord виконуються замовлення на виробництво лез під власними брендами для багатьох більш дрібних компаній або для тих, хто розширює свою лінійки продукції брендовими лезами.

Виробництво лез на заводах Lord зростає величезними темпами, наприклад, якщо в 1978 році випускалося 240 мільйонів лез, то до 2011 їх кількість зросла до 3 мільярдів лез в рік! При цьому компанія Lord постійно інвестує в розвиток і якість своєї продукції. Леза Lord сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 1400, OHSAS 18001 та експортуються більш, ніж в 75 країн по всьому світу.