Леза для Т-подібної бритви

Леза Astra SUPERIOR PLATINUM 5 шт

Ціна 19 грн.

Двосторонні леза Astra Superior Platinum виробляються компанією Gillette з нержавіючої сталі, а ріжучий край покритий тонким шаром платини.Леза Astra Superior Platinum заслужили репутацію лез з помірною гостротою, тому буде доречно віднести їх до середньо-м'яких або м'яких лез. Вони відмінно підходять до всіх стандартних Т-подібних бритв, навіть ст..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5

Леза Astra SUPERIOR STAINLESS 5 шт

Ціна 25 грн.

Подвійні леза для гоління Astra Superior Stainless відомі своєю гладкістю, гостротою і довговічністю. Ці прекрасні леза з нержавіючої сталі, виробляються компанією Gillette на її європейському підприємстві в Росії, в Санкт-Петербурзі.Ця упаковка містить 5 лез, а кожне лезо упаковано окремо, щоб забезпечити безпеку, стерильність і тривале зберігання..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5

Леза Big Ben 5 шт

Ціна 26 грн.

Двосторонні Леза Big Ben - це відмінні леза з полімерним покриттям для щоденного користування, виготовлені з якісної нержавіючої сталі.Двосторонні леза Big Ben спеціально розроблені для делікатного гоління, вони значно відрізняються від своїх більш гострих побратимів тим, що мінімізують ризики можливих порізів або подразнення шкіри. Леза Big Ben ду..

 • Матеріали: Нержавіюча сталь з полімерним покриттям
 • Країна виробництва: Єгипет

Леза Derby BLACK PREMIUM 100 шт (20 пачок по 5 лез)

Ціна 328 грн.

Леза Derby Premium Double Edge для безпечної бритви, виготовлені зі шведської сталі. Краї цих лез мають хромо-кераміко-платиново-вольфрамовое і полімерне покриття, що забезпечує відмінне і комфортне гоління.Леза для безпечної бритви Derby Premium перфоровані, загартовані і відшліфовані з використанням найсучаснішого обладнання та покриті полімером ..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Derby BLACK PREMIUM 5 шт

Ціна 27 грн.

Леза Derby Black Premium в чорній упаковці входять в преміальну серію лез і виробляються з шведської першокласної сталї. Підходять для всіх безпечних бритв, а якщо їх переламати навпіл, можна використовувати для гоління небезпечною бритвою зі змінними лезами.Одна пачка Derby Black Premium містить п'ять подвійних лез, кожне з яких упаковано в індиві..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Derby EXTRA Blue 10 шт

Ціна 32 грн.

Леза Derby Extra Blue - це класичні подвійні леза, які відмінно проявляють себе в голінні стандартної або м'якої щетини, а також в гоління голови.Виготовляються Леза Derby Extra Blue з нержавіючої загартованої шведської сталі, а края леза з ріжучою кромкою покриті хромованою керамікою, вольфрамом і платиною. Це напилення підсилює края леза і продов..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Derby EXTRA Green 5 шт

Ціна 20 грн.

Леза Derby Extra Green гострі і в той же час досить гладкі і щадять шкіру, тому часто користуються популярністю серед власників схильної до подразнень шкіри. Також Derby Extra відмінно підійдуть чоловікам зі щетиною середньої жорсткості або тим, хто тільки починає освоювати гоління Т-подібною бритвою, щоб уникнути ризику порізів більш агресивн..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Feather HI-STAINLESS 10 шт

Ціна 105 грн.

Леза Feather - це чудовий приклад японської якості і працьовитості, в світі гоління вони давно стали синонімом до слова Гострий.Подвійні леза Feather зроблені з першокласної неіржавіючої сталі, на ріжучу кромку нанесено платинове покриття, що забезпечує хірургічну гостроту, а також довговічність лез і гарантує гладке і чисте гоління.Основні характе..

 • Гострота (агресивність): 5 із 5
 • Матеріали: Нержавіюча сталь з платиновим покриттям
 • Країна виробництва: Японія

Леза Feather HI-STAINLESS 5 шт

Ціна 60 грн.

Леза Feather стали синонімом до слова «гострий» в світі вологого гоління. Вони завжди гострі, довговічні і високоякісні. Лезо Feather «поверне Вас до часів, коли традиційне вологе гоління стояло на чолі всього».Подвійні леза Feather виготовлені з нержавіючої сталі і покриті платиною, щоб дати Вам гнучку, захищену ріжучу кромку, готову забезпечити г..

 • Гострота (агресивність): 5 із 5
 • Країна виробництва: Японія

Леза Gillette 7 O’clock SUPER STAINLESS Green 5 шт

Ціна 39 грн.

Леза Gillette 7 O'clock Super Stainless для безпечних бритв виробляються з нержавіючої сталі, ріжуча кромка не покрита іншими матеріалами, що робить їх більш гострими для гладкого гоління більш грубої щетини без подразнень.Подвійні леза Gillette 7 O'clock Super Stainless як слід закріпили за собою імідж лез, які з першого разу справляються з товсто..

 • Гострота (агресивність): 3,5 із 5

Леза Perma-Sharp SUPER STAINLESS 5 шт

Ціна 43 грн.

Подвійні леза Perma-Sharp Super Stainless входять в категорію гострих лез, яким під силу точно збривати жорстку щетину і служити в такому режимі досить довго. Виробляються ці леза з нержавіючої сталі компанією Procter & Gamble на заводах Gillette.Основні характеристики:Підходять леза Perma-Sharp під всі безпечні бритвиДуже гострі, що забезпечує..

 • Гострота (агресивність): 4 із 5

Леза Personna PLATINUM 10 шт

Ціна 59 грн.

Купіть упаковку 10 шт. лез для гоління Personna Platinum і розраховуйте на багаторазове чисте і зручне гоління. Платинове покриття по краях забезпечує відчуття особливої ​​гладкості з кожним проходом бритви.Поєднання високої якості чудової нержавіючої сталі Swedish Steel, з якої зроблені ці змінні леза, і платини дає довговічне і надійне вістря для..

 • Країна виробництва: Німеччина

Леза Super-Max STAINLESS 10 шт

Ціна 37 грн.

Леза Super-Max виготовлені з нержавіючої високоякісної шведської сталі, підходять для будь-якої безпечної бритви.Подвійні леза Super-Max проходять через бороду, як гарячий ніж крізь масло, а Ваші проблемні зони гоління (підборіддя і щелепа) залишаться в минулому.Упаковка містить 5 лез, і кожне лезо упаковано окремо, щоб забезпечити безпеку, стериль..

 • Країна виробництва: Індія

Леза The Bluebeards Revenge DOUBLE-EDGE RAZOR BLADES (10 шт)

Ціна 98 грн.

Леза для безпечної бритви The Bluebeards Revenge - гідний приклад преміальної англійської якості. Змінні подвійні леза бренду The Bluebeards Revenge призначені для Т-подібних бритв і відмінно впораються навіть з найжорсткішою щетиною. При необхідності їх також можна використовувати для небезпечних бритв шаветт, розламавши навпіл.Висока якість оброб..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Англія

Леза Tiger PLATINUM 5 шт

Ціна 28 грн.

Подвійні леза Tiger Platinum 5 шт виготовлені з нержавіючої сталі преміум-класу, підходять для всіх типів щетини і шкіри, володіють середнім рівнем агресивності.Леза Tiger Platinum мають платинове покриття, яке знижує тертя кромки леза по шкірі, тим самим гарантуючи гладке і комфортне гоління. Також це забезпечує велику зносостійкість лез, і як нас..

 • Гострота (агресивність): 3 з 5
 • Країна виробництва: Чехія

Подвійні леза Derby EXTRA PLATINUM 100 шт

Ціна 280 грн.

Велика упаковка лез Derby Extra Green - це оптимальне співвідношення ціни і якості. Упаковка містить 100 подвійних лез, упакованих в індивідуальні обгортки, які підходять як для будь-якої Т-подібної бритви, так і для використання з шаветою, попередньо розрізавши лезо навпіл.Подвійні леза Derby Extra Green - це один з найпопулярніших типів лез як се..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Пробний набір різних лез 4 шт + сірники від порізів 20 шт

Ціна 75 грн.

Якщо Ви тільки починаєте освоюватися у специфіці вологого гоління, тоді напевно Ви вже задавали собі питання, які леза для Т-подібної бритви купити?Вибір великий, ціни різні, і якимось чином потрібно вибрати відповідні саме під свій тип щетини і шкіри. Можна, звичайно, кожен раз купувати нову пачку і в підсумку вибрати кращу для себе, але є варіант..

Пробний набір різних лез 5 шт + сірники від порізів 20 шт

Ціна 85 грн.

Як же не просто буває вибрати леза для Т-подібної бритви, особливо якщо тільки починаєш шлях вологого гоління або вже не перший раз купуєш не зовсім підходяще для себе лезо.Щоб допомогти Вам з вирішенням даного завдання і спростити вибір кращого леза для Вашої щетини і типу шкіри, ми зібрали пробний набір лез від різних виробників:Леза Feather HI-S..

Пробний набір різних лез 9 шт + сірники від порізів 20 шт

Ціна 125 грн.

Відкриваючи для себе всі премудрості ритуалу вологого гоління Ви напевно вже зіткнулися або скоро зіткнетеся з вибором правильного леза. Хороших лез багато, але Ваша задача вибрати лезо, яке підійде саме Вам під свою щетину і тип шкіри.Роблячи вибір, Ви можете запитати поради, але почуєте суб'єктивну думку, Ви можете кожен раз купувати різну пачку,..

Скоро очікується

Леза Muehle STAINLESS STEEL 10 шт

Ціна 95 грн.

Леза для гоління Muehle - це продукт, створений з воістину німецькою педантичністю і якістю, вони виготовляються з нержавіючої платинованої сталі, характеризуються як неагресивні і середні по гостроті.Якщо у Вас проблемна шкіра або Ви новачок в голінні Т-подібними бритвами і побоюєтеся порізів - то леза Muehle ідеальний варіант, вони..

 • Матеріали: Нержавіюча платинована сталь
 • Країна виробництва: Німеччина
1 из 21