Леза

Леза Astra SUPERIOR PLATINUM 5 шт

Ціна 19 грн.

Двосторонні леза Astra Superior Platinum виробляються компанією Gillette з нержавіючої сталі, а ріжучий край покритий тонким шаром платини.Леза Astra Superior Platinum заслужили репутацію лез з помірною гостротою, тому буде доречно віднести їх до середньо-м'яких або м'яких лез. Вони відмінно підходять до всіх стандартних Т-подібних бритв, навіть ст..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5

Леза Astra SUPERIOR STAINLESS 5 шт

Ціна 25 грн.

Подвійні леза для гоління Astra Superior Stainless відомі своєю гладкістю, гостротою і довговічністю. Ці прекрасні леза з нержавіючої сталі, виробляються компанією Gillette на її європейському підприємстві в Росії, в Санкт-Петербурзі.Ця упаковка містить 5 лез, а кожне лезо упаковано окремо, щоб забезпечити безпеку, стерильність і тривале зберігання..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5

Леза Big Ben 5 шт

Ціна 26 грн.

Двосторонні Леза Big Ben - це відмінні леза з полімерним покриттям для щоденного користування, виготовлені з якісної нержавіючої сталі.Двосторонні леза Big Ben спеціально розроблені для делікатного гоління, вони значно відрізняються від своїх більш гострих побратимів тим, що мінімізують ризики можливих порізів або подразнення шкіри. Леза Big Ben ду..

 • Матеріали: Нержавіюча сталь з полімерним покриттям
 • Країна виробництва: Єгипет

Леза Derby BLACK PREMIUM 100 шт (20 пачок по 5 лез)

Ціна 328 грн.

Леза Derby Premium Double Edge для безпечної бритви, виготовлені зі шведської сталі. Краї цих лез мають хромо-кераміко-платиново-вольфрамовое і полімерне покриття, що забезпечує відмінне і комфортне гоління.Леза для безпечної бритви Derby Premium перфоровані, загартовані і відшліфовані з використанням найсучаснішого обладнання та покриті полімером ..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Derby BLACK PREMIUM 5 шт

Ціна 27 грн.

Леза Derby Black Premium в чорній упаковці входять в преміальну серію лез і виробляються з шведської першокласної сталї. Підходять для всіх безпечних бритв, а якщо їх переламати навпіл, можна використовувати для гоління небезпечною бритвою зі змінними лезами.Одна пачка Derby Black Premium містить п'ять подвійних лез, кожне з яких упаковано в індиві..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Derby EXTRA Blue 10 шт

Ціна 32 грн.

Леза Derby Extra Blue - це класичні подвійні леза, які відмінно проявляють себе в голінні стандартної або м'якої щетини, а також в гоління голови.Виготовляються Леза Derby Extra Blue з нержавіючої загартованої шведської сталі, а края леза з ріжучою кромкою покриті хромованою керамікою, вольфрамом і платиною. Це напилення підсилює края леза і продов..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Derby EXTRA Green 5 шт

Ціна 20 грн.

Леза Derby Extra Green гострі і в той же час досить гладкі і щадять шкіру, тому часто користуються популярністю серед власників схильної до подразнень шкіри. Також Derby Extra відмінно підійдуть чоловікам зі щетиною середньої жорсткості або тим, хто тільки починає освоювати гоління Т-подібною бритвою, щоб уникнути ризику порізів більш агресивн..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза Feather HI-STAINLESS 10 шт

Ціна 105 грн.

Леза Feather - це чудовий приклад японської якості і працьовитості, в світі гоління вони давно стали синонімом до слова Гострий.Подвійні леза Feather зроблені з першокласної неіржавіючої сталі, на ріжучу кромку нанесено платинове покриття, що забезпечує хірургічну гостроту, а також довговічність лез і гарантує гладке і чисте гоління.Основні характе..

 • Гострота (агресивність): 5 із 5
 • Матеріали: Нержавіюча сталь з платиновим покриттям
 • Країна виробництва: Японія

Леза Feather HI-STAINLESS 5 шт

Ціна 60 грн.

Леза Feather стали синонімом до слова «гострий» в світі вологого гоління. Вони завжди гострі, довговічні і високоякісні. Лезо Feather «поверне Вас до часів, коли традиційне вологе гоління стояло на чолі всього».Подвійні леза Feather виготовлені з нержавіючої сталі і покриті платиною, щоб дати Вам гнучку, захищену ріжучу кромку, готову забезпечити г..

 • Гострота (агресивність): 5 із 5
 • Країна виробництва: Японія

Леза Gillette 7 O’clock SUPER STAINLESS Green 5 шт

Ціна 39 грн.

Леза Gillette 7 O'clock Super Stainless для безпечних бритв виробляються з нержавіючої сталі, ріжуча кромка не покрита іншими матеріалами, що робить їх більш гострими для гладкого гоління більш грубої щетини без подразнень.Подвійні леза Gillette 7 O'clock Super Stainless як слід закріпили за собою імідж лез, які з першого разу справляються з товсто..

 • Гострота (агресивність): 3,5 із 5

Леза Perma-Sharp SUPER STAINLESS 5 шт

Ціна 43 грн.

Подвійні леза Perma-Sharp Super Stainless входять в категорію гострих лез, яким під силу точно збривати жорстку щетину і служити в такому режимі досить довго. Виробляються ці леза з нержавіючої сталі компанією Procter & Gamble на заводах Gillette.Основні характеристики:Підходять леза Perma-Sharp під всі безпечні бритвиДуже гострі, що забезпечує..

 • Гострота (агресивність): 4 із 5

Леза Personna PLATINUM 10 шт

Ціна 59 грн.

Купіть упаковку 10 шт. лез для гоління Personna Platinum і розраховуйте на багаторазове чисте і зручне гоління. Платинове покриття по краях забезпечує відчуття особливої ​​гладкості з кожним проходом бритви.Поєднання високої якості чудової нержавіючої сталі Swedish Steel, з якої зроблені ці змінні леза, і платини дає довговічне і надійне вістря для..

 • Країна виробництва: Німеччина

Леза Super-Max STAINLESS 10 шт

Ціна 37 грн.

Леза Super-Max виготовлені з нержавіючої високоякісної шведської сталі, підходять для будь-якої безпечної бритви.Подвійні леза Super-Max проходять через бороду, як гарячий ніж крізь масло, а Ваші проблемні зони гоління (підборіддя і щелепа) залишаться в минулому.Упаковка містить 5 лез, і кожне лезо упаковано окремо, щоб забезпечити безпеку, стериль..

 • Країна виробництва: Індія

Леза The Bluebeards Revenge DOUBLE-EDGE RAZOR BLADES (10 шт)

Ціна 98 грн.

Леза для безпечної бритви The Bluebeards Revenge - гідний приклад преміальної англійської якості. Змінні подвійні леза бренду The Bluebeards Revenge призначені для Т-подібних бритв і відмінно впораються навіть з найжорсткішою щетиною. При необхідності їх також можна використовувати для небезпечних бритв шаветт, розламавши навпіл.Висока якість оброб..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Англія

Леза Tiger PLATINUM 5 шт

Ціна 28 грн.

Подвійні леза Tiger Platinum 5 шт виготовлені з нержавіючої сталі преміум-класу, підходять для всіх типів щетини і шкіри, володіють середнім рівнем агресивності.Леза Tiger Platinum мають платинове покриття, яке знижує тертя кромки леза по шкірі, тим самим гарантуючи гладке і комфортне гоління. Також це забезпечує велику зносостійкість лез, і як нас..

 • Гострота (агресивність): 3 з 5
 • Країна виробництва: Чехія

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Derby PLATINUM PROFESSIONAL половинки 100 шт

Ціна 178 грн.

Половинки лез Derby Platinum Professional виготовляються з нержавіючих сталевих смуг для лез зі Швеції, загартованих і відшліфованих з використанням самого прогресивного обладнання. Ріжучі кромки всіх лез для гоління Derby покриті хромокерамікой, вольфрамом і платиною, щоб надати їм оптимальну твердість для продовження терміну служби.Основні характ..

 • Гострота (агресивність): 2 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Derby PREMIUM PROFESSIONAL половинки 100 шт

Ціна 188 грн.

Половинки лез Derby Premium Professional виготовлені з високоякісної шведської нержавіючої сталі. Ці леза покриті хромом, керамікою, платиною і вольфрамом для найякіснішого гладкого гоління.Половинки лез Derby Premium Black - одні з кращих серед односторонніх лез. Вони вважаються більш гострими і тонкими, ніж Derby Prof Green.Леза Derby в чорній па..

 • Гострота (агресивність): 3 із 5
 • Країна виробництва: Туреччина

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Euromax CRYO PLATINUM половинки 100 шт

Ціна 148 грн.

Половинки лез для шаветт Cryo Platinum Euromax - це інноваційний продукт, з високоякісної японської сталі, виготовлений за унікальною технологією з нанесенням платинового покриття.Завдяки фізичним властивостям японської сталі, леза Euromax Cryo Platinum вкрай гострі і мають високу твердість, що робить їх ідеальним інструментом, коли справа доходить..

 • Матеріали: Японська сталь з платиновим покриттям
 • Країна виробництва: Індія

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Lord SALOON SUPER STAINLESS половинки 100 шт

Ціна 198 грн.

Половинки лез Lord Saloon Super Stainless ½ розроблені спеціально для бритв типу «шаветт». Ці леза з високоякісної нержавіючої сталі тверді і довговічні, обіцяють зрізати щетину до самого кореня.Основні характеристики:Не потрібно ламати навпіл - вони вже готові до роботиЗмінні леза ідеальні в плані гігієни: видаліть використане лезо і вставте новеС..

 • Гострота (агресивність): 1 из 5
 • Країна виробництва: Египет

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Shark SUPER STAINLESS половинки 100 шт

Ціна 198 грн.

Половинки лез Shark Super Stainless призначені для роботи з небезпечною бритвою або, як її в народі називають - з шаветтой. Вони зроблені з якісної нержавіючої сталі компанією Shark, яка розташовується в Єгипті і належить гігантові в світі лез фірмі Lord.Стандартного розміру лезо з нержавіючої сталі поділили навпіл на дві рівні половинки, упакували..

 • Гострота (агресивність): 1 із 5
 • Країна виробництва: Египет
1 из 26
Питання - відповідь
Відповідь: Найбільш гострими лезами вважаються:
Леза Feather HI-STAINLESS, 5 шт
Леза Feather HI-STAINLESS 10 шт
Леза Perma-Sharp SUPER STAINLESS 5 шт