Кровоспинні засоби

Гель від порізів Proraso GEL RIPARATORE 10 мл

Ціна 89 грн.

Ще використовуєте шматочки старих газет при порізах бритвою? Тим не менш, на дворі вже давно 21 століття, а тому варто йти в ногу з часом, використовуючи кровоспинний гель Proraso.Отримавши незначний поріз (1-2 шари шкіри), нанесіть гель Proraso на постраждалу поверхню, і зачекайте кілька секунд. Кількість, необхідна для цієї процедури, мізерно мал..

 • Країна виробництва: Італія

Камінь від порізів Cloe (алуніт) 100 г

Ціна 145 грн.

Квасцовий камінь Cloe це мінерал натурального походження - алуніт, який сьогодні широко використовується в медицині і косметології.Загоюючий алуніт Cloe має антибактеріальну дію, миттєво зупиняє кров при невеликих порізах, прискорює загоюютчі процеси.Дуже добре підходить чоловікам для вологого гоління, оскільки в цьому процесі дрібних порізів ..

 • Країна виробництва: Італія

Камінь від порізів Omega (алуніт) ALUM STICK 60 г

Ціна 140 грн.

Камінь від порізів Omega Alum Stick - це натуральний кристал від порізів, який повинен бути в постійному арсеналі кожного чоловіка, що віддає перевагу вологому голінню. Компактний розмір каменю Omega перетворює його в відмінну «паличку виручалочку» в будь-якій поїздці.У чому суть кровоспинного каменю Omega? За хімічним складом він є кристалом - сил..

 • Країна виробництва: Італія

Камінь від порізів Osma у футлярі (алуніт) TRADITION ALUM STONE 100 г

Ціна 328 грн.

При контакті зі шкірою кристала Osma Tradition Alum Stone, на ній затягуються ранки і мікропорізи, зупиняється кров за рахунок спікання порізаних капілярів.100-грамовий камінь від порізів Osma - це спресований кристал для обробки порізів, який швидко зупиняє кров і дезінфікує рану. Кровоспинний камінь Osma Tradition Alum Stone - це французьке ..

 • Матеріал: Очищений кристал алуніт
 • Країна виробництва: Франція

Камінь від порізів The Bluebeards Revenge (алуніт) ALUM BLOCK 75 г

Ціна 228 грн.

75-грамовий камінь від порізів The Bluebeards Revenge був зроблений в Англії і використовується як кровоспинний засіб із знезаражувальним ефектом.Кровоспинний алуніт The Bluebeards Revenge Alum Block володіє природними в'яжучими властивостями. Він злегка припікає краю порізів і вбиває всі бактерії. До того ж, оброблена кристалом ранка швидше стягує..

 • Країна виробництва: Англія

Кровоспинні сірники Cloe загоюючі (алуніт) 20 шт

Ціна 43 грн.

Похід на природу, виїзд на риболовлю чи просто гоління іноді супроводжуються невеликими неприємностями у вигляді дрібних порізів, подряпин і уколів. Завдяки своїм хімічним властивостям, кровоспинні сірники з алуніта Cloe миттєво зупинять кров і знезаразять пошкоджену ділянку.Компактний стик і зручна форма роблять кровоспинні сірники Cloe практично ..

 • Країна виробництва: Філіппіни

Кровоспинні сірники The Shave Factory загоюючі (алуніт) 20 шт

Ціна 38 грн.

Кровоспинні сірники The Shave Factory Styptic Pensil миттєво зупинять кров при невеликих порізах або подряпинах. Це просто незамінна річ, яка завдяки своїм компактним розмірам, буде практично непомітна у Вашій аптечці, сумці з аксесуарами для гоління або бардачку машини.Напевно, кожен чоловік стикався з ситуацією, коли терміново потрібно привести с..

 • Країна виробництва: США

Кровоспинні сірники The Shave Factory загоюючі (алуніт) 24 уп. (480 шт)

Ціна 554 грн.

Кровоспинні сірники The Shave Factory у великій упаковці моментально зупиняють кровотечу при невеликих порізах або подряпинах. Маленькі габарити кожної упаковки, роблять їх практично невідчутними у Вашій сумці, аптечці або бардачку машини, але вкрай потрібними в разі дрібної неприємності у вигляді порізу.Де знадобляться кровоспинні сірники The Shav..

 • Країна виробництва: США

Олівець від порізів Osma кровоспинний (алуніт) 12 г

Ціна 126 грн.

Що ви берете з собою в подорож з косметичних засобів для гоління? Якщо голитеся хоча б раз в 2-3 дні Т-подібною бритвою, шаветтою або небезпечною бритвою, то крім бритви, крему / гелю / піни або мила для гоління було б корисно завжди мати під рукою і кровоспинний олівець Osma. Що таке останнє?Це речовина, яка архікорисна для Вас і Вашої шкіри, якщо..

 • Країна виробництва: Франція
Скоро очікується

Камінь від порізів Allume di Rocca (алуніт) NATURALE 100 г

Ціна 145 грн.

Кристал від порізів Allume di Rocca - це природний кристал алуніт, який допомагає при порізах швидко зупинити кровотечу і одночасно знезаразити пошкоджену ділянку шкіри.Кровоспинний камінь Allume di Rocca - це натуральний кристал, до складу якого входять солі сульфатів алюмінію, натрію, калію без сторонніх домішок. Такий хімічний склад наділяє алун..

 • Країна виробництва: Італія
Скоро очікується

Камінь від порізів Proraso (алуніт) ALUM STONE 100 г

Ціна 150 грн.

Камінь від порізів Proraso Post Shave Alum Stone - кровоспинний засіб, що кожен чоловік, який віддає перевагу вологому голінню просто зобов'язаний мати на своїй ванній полиці. Чому? Тому що кристал алуніт швидко і ефективно зупиняє кров при порізах бритвою, ножем або папером, від уколів (кнопкою, скріпкою, голкою) за рахунок в'яжучої дії і стягуван..

 • Країна виробництва: Італія
Закінчився

Кровоспинні сірники Allume di Rocca загоюючі (алуніт) 20 шт

Ціна 46 грн.

Кровоспинні сірники Allume di Rocca є хорошим портативним антисептиком, який моментально допоможе зупинити кров від порізу бритвою і прискорить загоєння рани.Не залежно від того, берете Ви весь арсенал косметики для гоління, збираючись в поїздку, чи ні, кровоспинним сірникам від порізів завжди має бути місце у вашому несесері. Адже від дрібного пор..

 • Країна виробництва: Італія
1 из 12
Питання - відповідь