Халаты, Тапки

Махрові капці з бавовни Sappo

Ціна 920 грн.

Банні махрові капці Sappo створені для збереження тепла і затишку після прийняття душу. Натуральна бавовняна махра моментально вбирає вологу, яка відразу починає випаровуватися і ногам в них залишається комфортно.М'яка устілка, носок і внутрішня підкладка повністю виконані з якісної махрової тканини, витканої з бавовняних ниток. М'яка підкладка все..

  • Матеріали: Махра - бавовна; Підошва, окантовка - льон
  • Країна виробництва: Італія

Халат з натурального льону Sappo з капюшоном

Ціна 5080 грн.

Чоловічий халат з капюшоном з натурального льону Sappo - це максимально приємний до тіла, легкий і дихаючий халат виконаний з обробленого італійського льону і бавовняної нитки найвищої якості.Основні переваги чоловічого банного халата Sappo:50% натуральний, оброблений льон, 50% бавовна вищої пробиІдеальні нитки, ідеально зіткана тканина - виробницт..

  • Країна виробництва: Італія

Халат з натурального льону Sappo легкий

Ціна 4090 грн.

Халат Sappo з натурального льону - це просто ідеальний банний одяг для любителів ходити в лазню або сауну. Абсолютно легка, дихаюча тканина вищої якості приємна до розпареного тілу і не дає йому перегрітися.Виробництво даного халата повністю відбувалося на італійському підприємстві, яке спеціалізується на створенні тканин для масажу та банного прил..

  • Матеріали: 100% натуральний льон
  • Країна виробництва: Италія
Скоро очікується

Шапка для лазні та сауни ЛЬОН і БАВОВНА Sappo

Ціна 895 грн.

Шапка для лазні Sappo - це прекрасний приклад того, як при належній старанності, якісному підборі матеріалів і досконалому володінню технологіями замість повсякденного виробу можна створити досконалий витвір.Основа шапки для лазні Sappo складається зі стовідсоткової бавовни, яка буквально пронизана тисячами петель льону. Бавовна швидко вбирає і вип..

  • Матеріали: основа - 100% бавовна; петельки - 100% льон
  • Країна виробництва: Італія
1 из 4