Гідрофільна олія

Гідрофільна олія для бороди очищуюче Beardan's EASY BREEZY 200 мл

Ціна 286 грн.

Гідрофільна олія для бороди Beardan's Easy Breezy - це натуральний продукт для вмивання та миття бороди, який відмінно очищає волосся і шкіру, не залишаючи жирного сліду. Має приємний аромат з відтінком лайма і трав.Основні характеристики:Очищає шкіру і бороду без жирних слідівПідходить для всіх типів шкіри, вкрай корисне для сухої шкіри..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Свіжий лайм з трав'яним відтінком

Гідрофільна олія для бороди очищуюче Beardan's LEMONGRASS 200 мл

Ціна 286 грн.

Гідрофільна олія для бороди Beardan's Lemongrass призначене для вмивання та миття бороди. Складається з натуральних олій і екстрактів, воно розщеплює залишки воску, брудні жири, пил і повністю змивається водою. Має бадьорий аромат лемонграсу, який чимось нагадує запах лайма.Гідрофільна олія підходить для:Щовечірнього вмивання та миття б..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Свіжий лайм

Гідрофільна олія для бороди очищуюче Beardan's ORANGE & VANILLA 200 мл

Ціна 286 грн.

Гідрофільна олія для бороди Beardan's Orange and Vanilla використовується для щоденного вмивання та миття бороди. Має м'який цитрусовий аромат з солодкуватим відтінком апельсина з ваніллю.Для кого підходить гідрофільна олія:Для всіх чоловіків, які стежать за своєю бородоюДля чоловіків з бородою будь-якої довжиниДля володарів чутливої, н..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Стиглий апельсин з відтінком ванілі

Гідрофільна олія для бороди очищуюче Beardan's PROVENCE 200 мл

Ціна 286 грн.

Гідрофільна олія для бороди Beardans Provence - це засіб для очищення волосся і шкіри, розроблений повністю на натуральній основі.Даний продукт являє собою суміш рослинних і ефірних олій, а також емульгатора - природної добавки, яку отримують з концентрованої оливкової олії.Гідрофільна олія Beardans Provence ідеально підходить для власників сухої а..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Лаванда, розмарин, пачулі

Гідрофільна олія для бороди очищуюче Beardan's WOODY 200 мл

Ціна 286 грн.

Гідрофільна олія для бороди Beardan's Woody - це натуральний засіб для щоденного вмивання та очищення бороди. Має стриманий класичний деревний аромат з тонким хвойним відтінком.Гідрофільна олія підходить для:Всіх, хто любить вмиватися і стежить за бородою і шкірою обличчяДля володарів абсолютно всіх типів шкіри, особливо схильно..

  • Країна виробництва: Україна
  • Аромат: Деревний, з тонким хвойним відтінком
1 из 5