Виробник Feather

Леза Feather HI-STAINLESS 10 шт

Ціна 105 грн.

Леза Feather - це чудовий приклад японської якості і працьовитості, в світі гоління вони давно стали синонімом до слова Гострий.Подвійні леза Feather зроблені з першокласної неіржавіючої сталі, на ріжучу кромку нанесено платинове покриття, що забезпечує хірургічну гостроту, а також довговічність лез і гарантує гладке і чисте гоління.Основні характе..

  • Гострота (агресивність): 5 з 5
  • Країна виробництва: Японія

Леза Feather HI-STAINLESS 5 шт

Ціна 60 грн.

Леза Feather стали синонімом до слова «гострий» в світі вологого гоління. Вони завжди гострі, довговічні і високоякісні. Лезо Feather «поверне Вас до часів, коли традиційне вологе гоління стояло на чолі всього».Подвійні леза Feather виготовлені з нержавіючої сталі і покриті платиною, щоб дати Вам гнучку, захищену ріжучу кромку, готову забезпечити г..

  • Гострота (агресивність): 5 з 5
  • Країна виробництва: Японія
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Компанія Feather почала виробництво лез для гоління c 1932 го року з моменту свого заснування в Японії.

Величезний асортимент Feather включає продукцію для гоління, догляду за шкірою та навіть професійні перукарські та косметичні продукти. Більш того, на виробництві Feather випускаються медичні вироби, такі як хірургічні леза та промислові вироби, орієнтовані на надточну обробку металу.

Тепер Feather стала провідним виробником лез в Японії і виросла до глобальної компанії, яка експортує продукцію в більш ніж 120 країн, заслуговуючи довіру «за високу якість від Feather».

Вся продукція компанії Feather виробляється на власних заводах місцевими співробітниками, щоб задовольнити споживачів високою якістю.