Виробник Buntar

Набір по догляду за бородою BUNTAR

Ціна 730 грн.

Набір для бороди Бунтар стане відмінним подарунком для чоловіка, який доглядає за собою і своєю бородою.Набір складається з натуральної олії і шампуню для бороди, які повинні бути в арсеналі кожного бороданя, а також воску для бороди, щоб підтримувати акуратну форму бороди.Набір по догляду за бородою Бунтар включає в себе:Натуральну олію для бороди..

Олія для бороди Бунтар Індіго 30 мл

Ціна 250 грн.

Білоруського виробництва олія для бороди Індіго від бренду Бунтар цілком зміцнює бороду, живить її вітамінами і повертає волоссю природний колір і блиск. Ключові олії: мигдалю, виноградних кісточок, зародків пшениці, реп'яхова, авокадо, жожоба і абрикосової кісточки. Має легкий свіжий аромат весняного листя.В основі олії для бороди Індіго Бунтар ле..

 • Країна виробництва: Білорусь
 • Аромат: Легкий, листяний

Олія для бороди Бунтар АВГУСТ 17 30 мл

Ціна 250 грн.

Олія для бороди Август 17 Бунтар створена для живлення і відновлення шкіри під бородою, і, звичайно для збагачення вітамінами волосся бороди. Має самий насичений аромат серед всієї лінійки продукції Бунтар, відкриваючись деревними ефірами пачулі, кипариса, ветівера, кедра і сандала.Олія для бороди Август 17 від білоруського чоловічого виробника Бун..

 • Країна виробництва: Білорусь
 • Аромат: Насичений, деревний: пачулі, кипарис, ветівер, кедр і сандал

Олія для бороди Бунтар Его 30 мл

Ціна 250 грн.

Олія для бороди Его від білоруського виробника Бунтар створена на базі 7-ми поживних олій, щоб забезпечити багатосторонній і тривалий догляд за бородою і шкірою під нею. Весь цей набір масел привносить до складу продукту цілий ряд корисних для шкіри і волосся вітамінів: A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, F.Аромат олії для бороди Его Бунтар випромінює..

 • Країна виробництва: Білорусь
 • Аромат: Східно-амбровий, з теплим відтінком удового дерева

Олія для бороди Бунтар Фантом 30 мл

Ціна 250 грн.

Олія для бороди Фантом - це єдина олія з усієї лінійки косметики Бунтар, яка не має свого аромату. Підходить для чоловіків, хто не хоче довго експериментувати з тим, який запах його парфумів буде поєднуватися з запахом олії для бороди. Тепер відповідь стає очевидною: будь-який. Звідси і назва продукту «Фантом», адже він не помітний оку і не відчутн..

 • Країна виробництва: Білорусь
 • Аромат: Відсутній
Скоро очікується

Бальзам для бороди Бунтар Август 17 40 мл

Ціна 498 грн.

Бальзам для бороди Бунтар Август 17 - це продукт для догляду за бородою і моделювання її форми, який наділений досить вираженим притягальним ароматом з деревними нотами пачулі, кипариса, ветівера, кедра і сандала.Поживно-зволожуюча база бальзаму Август 17 - це поєднання щільного кокосового масла з олією мигдалю, жожоба, виноградних кісточок і легко..

 • Фіксація: Легка
 • Країна виробництва: Білорусь
 • Аромат: Насичений, деревний, на базі пачулі, кипариса, ветівера, кедра і сандала
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)