Виробник Tenax

Помада для укладання волосся Tenax Hair Pomade EXTRA STRONG 125 мл

Ціна 378 грн.

Помада Tenax Extra Strong - це продукт на водній основі, який гарантує дуже сильну фіксацію Вашої зачіски, текстуру і середньої інтенсивності блиск, при цьому зберігаючи природну красу волосся. Це продукт нової італійської лінії косметики бренду Tenax, прямого спадкоємця всесвітньо відомого Proraso.Основні характеристики помади для волосся Tenax Ex..

 • Фіксація: Дуже сильна
 • Рівень блиску: Середній
 • Основа: Водна
 • Країна виробництва: Італія
 • Аромат: Елегантний, одеколони

Помада для укладання волосся Tenax Hair Pomade STRONG 125 мл

Ціна 378 грн.

Помада для укладання волосся Tenax Strong - це моделюючий продукт на водній основі, що володіє сильною фіксацією. Помада Tenax зручна у використанні, може наноситься як на вологе, так і на сухе волосся, а при необхідності легко і швидко змивається.Основні характеристики помади Tenax Strong:Фіксація - дуже сильнаРівень блиску - від сильного до серед..

 • Фіксація: Сильна
 • Рівень блиску: Низький
 • Основа: Водна
 • Країна виробництва:
 • Аромат: Стійкий, солодкувато-свіжий

Шампунь Tenax DAILY HAIR SHAMPOO by Proraso 250 мл

Ціна 278 грн.

Чоловічий шампунь Tenax Daily Hair Shampoo прекрасно підходить для підготовки волосся до нанесення стайлінгових продуктів, змивання забобів для укладання волосся або просто щоденного використання.Характеристики шампуню Tenax Daily Hair Shampoo:Для всіх типів волоссяДобре очищає від засобів стайлінгуМає підбадьорливий аромат ментолу з відтінком евка..

 • Країна виробництва: Італія
 • Аромат: Ментол з евкаліптом
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Італійський бренд чоловічої косметики Tenax належить великій компанії Ludovico Martelli s.r.l., яка випустила в світ найвідоміший бренд для чоловіків у всьому світі Proraso.

Історія корпорації починалася на початку ХХ століття, коли в 1908 році хлопцю з Флоренції Людовику Мартеллі прийшла ідея відкриття компанії, через яку він би зміг продавати косметику для гоління, вироблену по фамільним рецептах. Ще 40 років про компанію не було відомо всьому світу, але все змінилося завдяки синові засновника - П'єру. Хлопець придумує революційну формулу крему для гоління Proraso, що кардинально змінює положення бренду на світовій арені. Незабаром після запуску крему для гоління Proraso за новаторським рецептом в 1948 році, він стає неймовірно популярним у всьому світі, навіть не беручи до уваги жителів Італії.

У 2017 році флорентійська компанія Людовика Мартеллі знайомить нас з новим косметичним чоловічим брендом Tenax. Профіль носорога, як фірмовий логотип, дає чітко зрозуміти, що лінійка чоловічої косметики Tenax створена для впевнених, рішучих чоловіків, для яких не існує перешкод у відмінному зовнішньому вигляді.

Асортимент флорентійського бренду Tenax стартував з декількох видів засобів стайлінгу, пропонуючи шанувальникам Proraso купити помаду для укладання волосся Tenax Hair Pomade Strong або її аналог з ще більш сильною фіксацією. Крім того, італійська компанія пропонує чоловікам гель для укладання Tenax, який можна купити для створення більш класичних образів для роботи або побачення. Також творці бренду передбачили якісний шампунь, який не тільки змиє продукт укладання, але і подбає про здоровий стан волосся.

Відомо, що деякі чоловіки не схильні довіряти якості косметики новоутворених брендів, так як на них ще не написані відгуки, але ці побоювання не можуть ставитися до молодого бренду Tenax. Його материнська компанія вже понад півстоліття відома неперевершеною якістю косметики під виробництвом Ludovico Martelli s.r.l. Нова лінійка чоловічої косметики Tenax - це результат досвіду і сучасних технологій, які дозволяють поєднати бажаний функціонал продукції і турботу про здоров'я людини. Турботливе ставлення до традицій і сучасний підхід засновників Proraso подарували нам новий гідний бренд косметики для чоловіків будь-якого віку Tenax.