Виробник Euromax

Леза для небезпечних бритв (шаветт) Euromax CRYO PLATINUM половинки 100 шт

Ціна 148 грн.

Половинки лез для шаветт Cryo Platinum Euromax - це інноваційний продукт, з високоякісної японської сталі, виготовлений за унікальною технологією з нанесенням платинового покриття.Завдяки фізичним властивостям японської сталі, леза Euromax Cryo Platinum вкрай гострі і мають високу твердість, що робить їх ідеальним інструментом, коли справа доходить..

  • Матеріали: Японська сталь з платиновим покриттям
  • Країна виробництва: Індія
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Euromax Personal Care - це компанія, що входить в об'єднання Eurostar Group, родом з Об'єднаних арабських еміратів, і в 2017 році з заявила про себе, як про надійного виробника якісних лез для бритв.

 Спочатку Euromax Personal Care запустила реалізацію лез Euromax для професійних салонів на території держав Перської затоки, а отримавши схвалення і визнання почала завойовувати ринки Європи, Азії та Африки.

 Зараз Euromax Personal Care спеціалізується на виробництві бритв і лез з першокласної японської стали, а також косметики для гоління. Виробничі потужності компанії розташовані на території Індії, а саме виробництво здійснюється на сучасному обладнанні під контролем провідних фахівців компанії і строгим дотриманням норм гігієни сучасним вимогам.

 Завдяки впровадженню сучасних технологій і контролю якості, леза Euromax Personal Care стрімко завойовує довіру і визнання чоловіків всього світу.