Виробник Epsilon

Лосьйон після гоління Epsilon BLUE MEDITERRANEAN 400 мл

Ціна 628 грн.

Якщо Ви барбер або просто шанувальник традицій вологого гоління, олдскульних ароматів і барбершопів старої школи, тоді лосьйон після гоління Epsilon Blue Mediterranean якраз для Вас.Основним поштовхом для створення Epsilon Blue стало припинення існування іншого знаменитого лосьйону - Floid Blue. Аромат Floid Blue був настільки автентичний і так спо..

  • Країна виробництва: Іспанія
  • Аромат: Легкий, c цитрусово-квітковим відтінком і охолоджуючим ментолом

Лосьйон після гоління Epsilon BLUE MEDITERRANEAN After Shave 100 мл

Ціна 298 грн.

Якщо Ви прихильник старого доброго лосьйону Floid Blue, у нас є для Вас дуже гарні новини. У той час як Floid Blue був знятий з виробництва, Epsilon зробив точне відтворення. Все, від аромату, властивостей і до відчуття обличчя після проведення процедури гоління навіює на приємні спогади.Лосьйон після гоління Epsilon Blue Mediterranean є якісною ре..

  • Країна виробництва: Іспанія
  • Аромат: Легкий, c цитрусово-квітковим відтінком і охолоджуючим ментолом

Станок для гоління Т-подібний Epsilon BRONZE Safety Razor

Ціна 620 грн.

Безпечна бритва Epsilon Bronze Safety Razor - це простий і зручний аксесуар європейської якості.Бритва Epsilon Bronze зроблена з латуні в класичному дизайні Т-подібних станків. Має спеціальне антикорозійне напилення, а також декоративний шар, який забезпечує глибокий бронзовий колір.Насічки на рукояті дозволяють надійно утримувати бритву навіть мок..

  • Матеріали: Латунь з напиленням
  • Країна виробництва: Іспанія

Станок для гоління Т-подібний Epsilon BUTTERFLY Safety Razor

Ціна 550 грн.

Т-подібна бритва Epsilon Butterfly Safety Razor c закритим гребенем виконана в класичному дизайні, має нікелеве покриття і зручний механізм-метелик заміни лез.Закритий гребінь запобігає прямому контакту леза зі шкірою, тим самим забезпечує більш безпечне і комфортне гоління.Безпечна бритва Epsilon має зручний механізм установки і заміни лез. Верхня..

  • Матеріали: Латунь з нікелевим покриттям
Скоро очікується

Лосьйон після гоління Epsilon SCOTTISH SPIRIT 400 мл

Ціна 550 грн.

Представляємо Вашій увазі лосьйон після гоління Epsilon Scottish Spirit - по-справжньому-чоловічий продукт, натхненний істинним духом і традиціями Шотландії.Лосьйон після гоління Epsilon Scottish Spirit - це благородна композиція, основу якої становлять дубові ноти добре витриманого віскі. Далі йдуть терпко-деревні відтінки сандалу з легким ментоло..

  • Країна виробництва: Іспанія
Скоро очікується

Станок для гоління Т-подібний Epsilon GUNMETAL Safety Razor

Ціна 550 грн.

Т-подібна бритва Epsilon Gunmetal Safety Razor з закритим гребенем - це простий в конструкції, зручний у використанні, і дуже елегантний в дизайні, аксесуар вологого гоління.Безпечна бритва Epsilon виготовлена з латуні і покрита спеціальним напиленням, яке перешкоджає корозії. Має глибокий металевий колір і дуже ефектно переливається на світлі. Рук..

  • Матеріали: Латунь з напиленням
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Іспанський бренд Epsilon народився від пристрасті до класичного гоління і почав він з ретельного відбору продуктів, розроблених для найвимогливіших бритв і професіоналів.

Кожен з продуктів Epsilon включає в себе важку роботу по розробці і вивченню останніх потреб і тенденцій. Більш того, команда Epsilon прагне поповнити ринок вологого гоління продуктами власної розробки.

Команда, що працює на чолі бренду Epsilon, прагне передати весь свій ентузіазм з приводу гоління через якість і функціональність кожного конкретного продукту.

На даний момент асортимент Epsilon наповнений ексклюзивними лімітованими серіями помазків для гоління, помазків Basic з усіма типами ворсу, аксесуарами для гоління і новою серією засобів після гоління з класичним характером, який оновлює і покращує справжній досвід у вологому голінні. З недавніх пір бренд Epsilon також презентував новий лосьйон після гоління Epsilon Blue Mediterranean, який миттєво отримав не тільки безліч нових шанувальників, а й цілу армію шанувальників аромату Floid Blue, яким надихалися творці.