Виробник Barbicide

Аерозоль для змащення і дезінфекції машинок Hygiene cleaner Clippercide 5 in 1 500 мл

Ціна 410 грн.

Аерозоль для змащення і дезінфекції машинок Hygiene cleaner Clippercide 5 in 1 дозволить швидко і якісно очистити ножові блоки, а також інші інструменти і їх складові, пов'язані з професійною діяльністю салонів і барбершопів.Аерозоль Clippercide вирішує одночасно кілька завдань:Швидке очищення інструментів. Високий тиск балона дозволяє буквально зд..

  • Країна виробництва: США

Контейнер для дезінфекції інструментів BARBICIDE Jar 750 мл

Ціна 986 грн.

Колба для дезінфекції Barbicide Jar 750 мл - це ідеальне рішення для знезараження перукарських інструментів методом занурення. Він вкрай зручний, в нього можна повністю занурити ножиці, гребінці, ножові блоки триммерів і машинок, щипчики, і т.д. в дезінфікуючий засіб.Ємність для дезінфекції інструментів Barbicide виготовлена ​​із загартованого..

  • Країна виробництва: США

Концентрат для дезінфекції інструментів і аксесуарів BARBICIDE CONCENTRATE 1:16 473 мл

Ціна 378 грн.

Концентрат для дезінфекції інструментів і аксесуарів Barbicide Concentrate - це продукт, призначений для хімічного знезараження інструментів. Він широко застосовується в перукарнях, барбершопах, салонах краси та лікарнях.Barbicide - рідина блакитного кольору, відома в світі як дезінфікуючий засіб широкого спектра дії: бактерицидної, віруліцидної, ф..

  • Країна виробництва: США

Універсальний спрей для дезінфекції (без запаху) Barbicide Desinfektions Spray 1000 мл

Ціна 319 грн.

Універсальний спрей для дезінфекції (без запаху) Barbicide Desinfektions Spray володіє протибактеріальною і фунгіцидною дією, швидко знищує великий спектр мікроорганізмів, включаючи грибки, бактерії і віруси.Дезінфікуючий спрей Barbicide можна застосовувати для знезараження різних поверхонь, а також інструментів в барбершопах, салонах, перукарнях. ..

  • Країна виробництва: США
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Бренд Barbicide належить найбільшій американській компанії в даній галузі - BlueCo Brands, також відомої як King Research Inc, чиє виробництво розташоване в Мілуокі, штат Вісконсін, США. Компанія також володіє брендами Lucky Tiger, Triple Lanolin, Clippercide, Ship Shape і Dy-Zoff.

Barbicide - це найбільший бренд компанії BlueCo Brands і є лідером ринку серед виробництва засобів дезінфекції косметичних інструментів. Заснований він був у 1947 році в Нью Йорку, відразу встановивши стандарти безпечного надання послуг в салонах і барбершопах. З тих пір професіонали використовують синій барбіцід для захисту себе і своїх клієнтів вже понад півстоліття.

Дезінфікуюча продукція під брендом Barbicide стала класикою і справжнім символом професіоналізму у сфері краси. Тож не дивно, що бренд навіть був удостоєний постійного місця в колекції Національного музею американської історії в Смітсонівському інституті у Вашингтоні, округ Колумбія.

Будучи невід'ємною частиною індустрії краси, компанія дезінфікуючих засобів Barbicide також прагне навчати професіоналів у цій сфері, щоб вони забезпечували безпечне обслуговування своїм клієнтам.

З недавніх пір компанія BlueCo Brands, якій належить бренд Barbicide почала розробляти зареєстровані в агентстві з охорони навколишнього середовища США дезінфікуючі засоби для інших галузей промисловості. Крім цього в розробці стоїть лінійка споживчих товарів для повсякденного використання, яку можна буде купити для безпечного використання в домашніх умовах