Виробник Barber CREW

Гребінь для бороди Barber Crew Sweeney Todd БОРОДА

Ціна 230 грн.

Гребінь для бороди в холдері Sweeney Todd від компанії Barber Crew виконаний у формі бороди і за рахунок округлої форми зручно лежить в руці.Гребінь вирізаний з натуральної деревини. Щоб запобігти його швидкому псуванню під впливом вологи або стайлінгу (гелів, воску, бальзамів), була зроблена обробка лляною олією і покриття воском.Зуби мають ідеаль..

 • Матеріали: Дерево
 • Розміри: Розміри гребеня: 67 мм * 75 мм * 6 мм; Розміри кейса: 77 мм * 85 мм * 12 мм
 • Країна виробництва: Україна

Гребінь для бороди Barber Crew Sweeney Todd ВУСА

Ціна 230 грн.

Бренд Barber Crew порадував представників сильної статі нетривіальною лінійкою Sweeney Todd, в рамках якої гребені виконані у вигляді кастета, черепа, леза та бороди.Незважаючи на неординарну форму, гребінь у формі вусів зручно лягає в руку. Його розміри становлять у висоту майже 5 сантиметрів, в довжину - 10 сантиметрів. Ширина при цьому - всього ..

 • Матеріали: Дерево
 • Розміри: Розміри гребеня: 49 мм * 100 мм * 6 мм; Розміри кейса: 58 мм * 110 мм * 12 мм
 • Країна виробництва: Україна

Гребінь для бороди Barber Crew Sweeney Todd ЛЕЗО

Ціна 230 грн.

Лінійка гребенів для бороди Sweeney Todd від бренду Barber Crew відрізняється креативними формами. Одна з них - лезо, як відсилання до класики чоловічого ритуалу догляду за собою - використання Т-подібних бритв і подвійних лез.Дерев'яний гребінь для вусів і бороди також зроблений двостороннім - є два різновиди зубців. Дрібні зуби підійдуть для розч..

 • Матеріали: Дерево
 • Розміри: Розміри гребеня: 67 мм * 75 мм * 6 мм; Розміри кейса: 77 мм * 85 мм * 12 мм
 • Країна виробництва: Україна

Гребінь для бороди Barber Crew Sweeney Todd ЧЕРЕП

Ціна 230 грн.

Гребінь Barber Crew Sweeney Todd у вигляді черепа - це брутальний аксесуар з агресивним характером, який забезпечить бороді відмінний догляд. Зуби пройшли спеціальну обробку - їх просочили лляною олією, після чого покрили шаром бджолиного воску, тому вони не чіпляються за волоски. Крім цього зуби не завдають їм мікротріщини, які призводять до виник..

 • Матеріали: Дерево
 • Розміри: Розміри гребеня: 87 мм * 65 мм * 6 мм; Розміри кейса: 97 мм * 75 мм * 12 мм
 • Країна виробництва: Україна
Закінчився

Віск для вусів і бороди Barber Crew MOUSTACHE WAX #9 25 мл

Ціна 180 грн.

Віск для вусів Barber Crew Moustache WAX ​​# 9 допоможе впоратися з розпушенними волосками вусів і окремим стирчащим волоссям бороди. Має дуже легкий, ледве вловимий медовий аромат з відтінком бджолиних сот.В основі воску для вусів Barber Crew лежать натуральні компоненти, які не викликають алергічних реакцій. Для надійної фіксації вище середнього ..

 • Країна виробництва: Україна
 • Аромат: Ледве вловимий, медовий
Закінчився

Гребінь для бороди Barber Crew Sweeney Todd КАСТЕТ

Ціна 230 грн.

Гребінь для бороди Barber Crew Sweeney Todd у формі кастета адресований чоловікам, в яких вирує бунтарський дух. Сміливий дизайн абсолютно не погіршує експлуатацію - гребінь зручно тримати в руці і використовувати для розчісування бороди.Геометрія зубів і їх довжина ретельно вивірені дизайнерами, тому забезпечують бездоганне прочісування середньої ..

 • Матеріали: Дерево
 • Розміри: Розміри гребеня: 85 мм * 77 * 6 мм; Розміри кейса: 98 мм * 87 мм * 12 мм
 • Країна виробництва: Україна
Закінчився

Набір по догляду за бородою Barber Crew BEARD KIT

Ціна 780 грн.

Набір Beard Kit від Barber Crew в добротній фірмовій металевій коробці може стати приємним і функціональним подарунком для володаря бороди. У спеціальному кейсі знаходяться гребінь для бороди з дерева і два корисних доглядаючих продукти: олія і віск.Олія для бороди (50 мл) - зволожує, живить волосся, роблячи бороду м'якшою і більш поступливою. Має ..

 • Розміри: 18 см * 13,5 см * 6 см
 • Країна виробництва: Україна
Скоро очікується

Олія для бороди Barber Crew BEARD OIL #8 50 мл

Ціна 260 грн.

Доглядаюча олія для бороди Barber Crew Beard Oil # 8 зволожує волосся бороди, істотно зменшує їх ламкість і сприяє закриттю мікроскопічних лусочок на волоссі що зупиняє потускніння волосся бороди.Дана олія для бороди Barber Crew має дуже тонкий трав'янисто-деревний аромат завдяки ефірам бергамота, мускатної шавлії і рожевого дерева. Він ненав'язлив..

 • Країна виробництва: Україна
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Український бренд Barber CREW був заснований в 2018 році і протягом шести місяців йшла робота над розробкою власної лінійки аксесуарів по догляду за бородою і натуральної косметики для догляду за бородою.

Barber CREW - це молода і амбітна команда, яку об'єднує не тільки давня і міцна дружба, а й спільні цінності в підході до роботи. На перше місце винесені індивідуальність, практичність, якість і краса у всьому, що і стало концепцією і головним правилом для подальшої роботи і розвитку компанії Barber CREW в цілому.

Бренд Barber CREW розробив власну тематичну серію гребенів для бороди під назвою "Sweeney Todd", комплекс натуральних олій для бороди, віск для сатайлінга і укладання волосся, а також подарунковий набір для чоловіків в металевій коробці "Beard Kit".

В ході створення макетів, тестування, відбору компонентів і матеріалів для майбутньої продукції засновникам Barber CREW вдалося знайти власний шлях до розвитку з використанням якісних матеріалів та інгредієнтів, підібрати індивідуальний дизайн з урахуванням зручності у використанні.

У виробництві товарів Barber CREW використовуються автоматизовані верстати, що дозволяє домогтися високої і стабільної якості всіх продуктів. Однак, є велика частка індивідуального підходу в роботі, що дозволяє проконтролювати кожен окремий продукт.