Виробник Astra

Леза Astra SUPERIOR PLATINUM 5 шт

Ціна 19 грн.

Двосторонні леза Astra Superior Platinum виробляються компанією Gillette з нержавіючої сталі, а ріжучий край покритий тонким шаром платини.Леза Astra Superior Platinum заслужили репутацію лез з помірною гостротою, тому буде доречно віднести їх до середньо-м'яких або м'яких лез. Вони відмінно підходять до всіх стандартних Т-подібних бритв, навіть ст..

  • Гострота (агресивність): 3 із 5

Леза Astra SUPERIOR STAINLESS 5 шт

Ціна 25 грн.

Подвійні леза для гоління Astra Superior Stainless відомі своєю гладкістю, гостротою і довговічністю. Ці прекрасні леза з нержавіючої сталі, виробляються компанією Gillette на її європейському підприємстві в Росії, в Санкт-Петербурзі.Ця упаковка містить 5 лез, а кожне лезо упаковано окремо, щоб забезпечити безпеку, стерильність і тривале зберігання..

  • Гострота (агресивність): 2 із 5
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

На сьогоднішній день леза Astra виробляються з нержавіючої сталі з керамічним покриттям на заводах Gillette в Санкт Петербурзі.

Спочатку двосторонні леза Astra випускалися на виробництві Prago Union в тоді ще Чехословаччині. Але після падіння залізної завіси, в 1996 році компанія була куплена гігантом у світі лез Gillette і виробництво перевезли в Росію.

У 2000 році компанія Gillette відкрила нові виробничі компанії в Санкт Петербурзі, інвестувавши в них 40 мільйонів доларів. Це дозволило в найкоротші терміни організувати одну з найбільших компаній в світі з виробництва лез для бритв і вивести якість лез Astra на новий міжнародний рівень.